Як купити нерухомість в Англії?

Англія – це держава з тисячолітньою історією, стабільною економікою, унікальними традиціями та визначними туристичними пам’ятками. Англійську мову знають зараз багато, та й при бажанні його легко можна вивчити. Тут дуже дружелюбно ставляться до іноземців…

При цьому придбання нерухомості в Англії є дуже вигідним вкладенням капіталу.

В силу того, що територія держави обмежена, і при цьому чисельність населення зростає, зростають також і ціни на будь-яку нерухомість, нерухомість тому потрібно купувати сьогодні, так завтра її ціна буде вище.

Вілла, котедж або будинок в Англії – це не тільки розумні інвестиції, але й одночасна можливість відпочивати, працювати і вчитися, а також власність, яку згодом можна буде передати вашим спадкоємцям.

Нерухомість в Англії є показником певного статусу, питанням престижу.

Зрозуміло, що в цій країні існує не тільки елітне житло, але сам факт володіння нерухомістю в Англії показує, що власник має свої інтереси в цій країні, або мати свою нерухомість в Англії йому просто зручно.

Нерухомість в Англії представлена величезним різноманіттям: починаючи від сучасних квартир і закінчуючи старовинними фешенебельними особняками. Залежно від типу нерухомості, місця її розташування, коливаються ціни на неї: починаючи від сотень тисяч фунтів і закінчуючи кількома мільйонами.

нерухомість в Англії

Найдорожчим районом є південно-схід країни, а самим доступним – північно-захід. Втім, у самому Лондоні можна знайти нерухомість з великою різницею в ціні.

Придбання нерухомості в Англії є досить простим процесом, хоча оформлення всіх необхідних документів займає певний час. Крім вартості житла, необхідно враховувати також оплату за послуги агента і оплату податку гербового збору в розмірі до 4% від вартості житла.

В Англії нерухомість поділяється на дві категорії – freehold, що передбачає безумовне право власності на землю, на якій розташована нерухомість, і leasehold, що передбачає оренду землі під нерухомістю.

Квартири в Англії відносяться до другої категорії – земля належить іншому власникові, яким необхідно платити щорічну ренту, приблизно, 300 фунтів на рік. Також, крім зазначених витрат, потрібно оплачувати комунальні послуги…