Як купити нерухомість в Греції?

Російських покупців дуже приваблює нерухомість в Греції, в першу чергу, за помірних цін, а також через м’яких кліматичних умов країни і близькості до теплого моря…

На думку більшості, саме Греція є колискою людства. Навряд чи, на Землі знайдеться ще одна країна з такою багатою історією, протягом століть відбувається великими полководцями, героями давнини, вченими і мислителями.

Історію Греції сьогодні можна сприймати, як гостросюжетний роман, настільки тісно в ній переплітаються стародавні міфи і реалії нинішнього життя.

Людство не може протистояти спокусі, щоб побачити свою колиску, тому мільйони туристів зі всього світу прагнуть до Греції, бажаючи самостійно переконатися у величі цієї країни.

У Росії Грецію знають і люблять набагато краще інших європейських країн. Протягом сотень років грецька мова була обов’язковим у багатьох школах Росії. Цю любов можна вважати взаємною.

Саме з Греції християнство прийшло в Росію. Грецьке гостинність, відоме у всьому світі, сягає своїм корінням у міфологію, і бере свій початок з тих часів, коли боги сходили на землю і поставали перед простими смертними в образі звичайної людини.

Тому греки завжди готові проявити гостинність, адже простий гість може виявитися втіленням давньогрецького бога, навіть самого Зевса.

Як купити нерухомість в Греції?

Грецька нерухомість – красиві будинки з черепичними дахами – потопають в зелені, в основному, розташована в маленьких селах біля моря або на схилах гір.

Одним з найбільших представників ряду агентств нерухомості в Греції є Столичне Агентство Нерухомості (СТАН). Це агентство успішно співпрацює з багатьма російськими фірмами, завдяки чому для російських покупців створюються оптимально комфортні умови придбання грецької нерухомості.

Звертаючись до ТАБОРУ, ви можете заздалегідь ознайомитися з пропонованими умовами на сайті фірми або на островах Греції. Якщо вам нічого не припало до смаку, то висококласні фахівці підберуть варіант, який вас влаштує.

Консультація проводиться, як по телефону, так і по e-mail. Після того як ви попередньо ознайомилися з варіантами нерухомості Греції, у вас є можливість оглянути об’єкти в Греції, в цьому вам допоможуть кваліфіковані грецькі менеджери досконало володіють російською мовою.

Компанія СТАН підбере такий варіант нерухомості, який повністю буде відповідати вашим вимогою та бюджету, а також допоможе у разі потреби в отриманні іпотечного кредиту…