Як купити нерухомість в Італії?

Для початку придбання майна в цій країні необхідно визначиться з документами, які необхідні для коректного проведення правочину – у першу чергу, вам необхідний паспорт, далі ви оформляєте податковий код, після чого необхідно представити документи про відкриття банківського рахунку в євро…

Загалом, все досить просто, простіше ніж у нас. Ви пригледіли віллу. Далі ви повинні написати лист, в якому повідомляєте про те, що ви провели огляд даного будови і готові його придбати.

В офіційній формі ви просите надати ціну на цей об’єкт, план об’єкта, його технічний стан і хочете обговорити подальші умови покупки.

Одночасно з цим ви повинні внести один відсоток від загальної суми. Цей завдаток вам буде повернутий якщо ви відмовтеся від покупки протягом 7 днів.

Наступний етап полягає в тому, що даний об’єкт знімається з реклами про продаж і закріплюється за вами.

Далі укладається договір, в якому вказується кінцева сума, дата закінчення торгів, дані обох сторін, спосіб, яким буде проводиться оплата угоди.

Як купити нерухомість в Італії?

Під час оформлення такої угоди необхідно скористатися послугами юриста, який перевірить дане придбання на будь-які незаконні операції.

Далі продавець зобов’язаний надати покупцю документи, що засвідчують законність даного майна, а покупець у свою чергу повинен сплатити 10 до 20 % від загальної суми. Тим самим підтверджуючи свої наміри щодо придбання цього об’єкта торгів.

Після всього цього нотаріус протягом 3-ох тижнів перевіряє ліквідність цієї угоди і готує папери для контракту. Після оформлення договору не розписуються обидві сторони і нотаріус.

Ось приблизні витрати які ви понесете крім вартості самого житла – 3% ви сплачуєте агентству за його роботу, до якого додаєте 20% ПДВ; далі 3% державних внесків від покупки; 4% реєстраційних податків на покупку від вартості всієї нерухомості і нотаріусу за його роботу ви платите 2% + 20% ПДВ.

Але це все дрібниці. Після цих дрібниць ви станете власником вілли в Італії…