Як миттєво купити нову квартиру?

На ринку нерухомості застосовуються різні схеми придбання житла за кошти, отримані від продажу старого житла…

Адже більшість покупців можуть придбати житло тільки таким способом (купити житло, нічого не продавши, більшості людей їх фінансові можливості не дозволяють).

Якщо операцією по зміні об’єкта нерухомості займаються кваліфіковані фахівці, то угода може бути укладена в досить короткі терміни.

При цьому клієнт не втрачає час на самостійні пошуки відповідних йому варіантів і не ризикує бути обманутим шахраями. Всю юридичну відповідальність за укладайте угоду несе агентство нерухомості.

На ринку первинного житла на сьогоднішній день найбільш розповсюдженими є дві схеми проведення операцій: взаємозалік і трейд-ін.

Ці схеми мають загальним принципом: купівля житла здійснюється за рахунок оплати іншого житла. Проте за іншими ознаками ці дві схеми значно відрізняються один від одного.

Взаємозалік. Для проведення операції обов’язково наявність прописки за місцем проживання у покупця. Житло можна придбати тільки після того, як будинок добудований і відданий в експлуатацію.

При цьому велика вірогідність того, що терміни здачі будинку будуть відходити, і не будуть відповідати спочатку встановленої дати. За цей час може істотно змінитися первісна вартість житла.

Взаємозалік зручний тим, що нове житло можна придбати в обмін не тільки на стару квартиру, але і в обмін на заміську нерухомість, нежитлове приміщення, земельну ділянку.

Трейд-ін. Схема в порівнянні зі схемою взаємозаліку є більш вигідною для покупця.

купити нову квартиру

Клієнт може зробити обмін свого колишнього житла на квартиру в новобудові. При цьому старе житло клієнта компанія оформляє на себе. Це дуже зручно для клієнта: по-перше, немає необхідності шукати покупця на старе житло, по-друге, угода оформляється дуже швидко (в середньому за 2-3 дні).

На етапі попередніх домовленостей ціна квартири в новому будинку чітко фіксується. До того ж клієнтові не потрібно платити гроші за послуги по оцінці нерухомості і щодо оформлення всіх необхідних документів. Всі нюанси, що виникають при юридичному оформленні операції, а також проблеми, пов’язані з продажем старої квартири вирішує агентство нерухомості.

Агентство нерухомості, будучи покупцем старого житла клієнта, пред’являє до нього дуже високі вимоги. Клієнт повинен обов’язково бути власником старого житла. Житло повинно обов’язково перебувати в Москві. На житло не повинно бути юридичних заборон.

Стару житлоплощу необхідно звільнити протягом місяця з моменту підписання договору. При високій ліквідності об’єкта нерухомості в залік можуть прийняти до 95% його вартості, що дуже вигідно для покупця квартири в новобудові. Відповідно, значно розширюється коло покупців, і квартири в новобудовах стають більш затребуваними…