Як підготуватися до переїзду офісу?

Офісний переїзд – це справжнє випробування на міцність для будь-якої компанії. Його не так то просто організувати і провести без шкоди для основної діяльності. Адже переїзд практично завжди пов’язаний з тимчасовим припиненням основної діяльності, поки компанія не розташуватися на новому місці…

Як підготуватися до переїзду офісу?

Готуватися до офісному переїзду потрібно як мінімум за тиждень. Необхідно подбати про укладення договору з транспортною компанією, яка б могла надати вантажний автомобіль. Послуги вантажників так само будуть незамінні, якщо у вас на фірмі працює переважно жіночий колектив.

Для пакування речей знадобляться коробки. Особливо дбайливо укладайте бухгалтерські та податкові документи. Будь-яка така папірець – на вагу золота. І якщо вона загубиться, то в подальшому під час перевірки у співробітників контрольних органів можуть виникнути питання.

Обов’язково маркіруйте коробки. Слідкуйте за тим, щоб речі в них були покладені максимально щільно. Що стосується перевезення меблів, то краще її розбирати. Так вона займе менше місця, а отже число ходок скоротиться.

А це вже пряма фінансова вигода. Сам переїзд краще всього проводити у вихідні, коли активність клієнтів вашої фірми найменша. Зовсім уникнути витрат не вдасться. Однак їх можна мінімізувати, якщо все робити акуратно і швидко…