Як правильно купувати гараж?

Ще кілька років тому думка про те, що може виникнути автомобільний колапс, могла здивувати багатьох…

В даний час, постійно зростаюча кількість особистих автомобілів, багатокілометрові пробки і відсутність паркувальних місць створюють проблеми у великих містах, особливо в Москві і Санкт-Петербурзі.

Зберігання автомобілів теж викликає певні труднощі. Автомобіль можна залишати у дворі будинку, і чекати, що його подряпають або поженуть.

Можна скористатися послугами платних автостоянок, купити машиномісце в паркінгу або обзавестися власним гаражем. З’являються державні програми з будівництва нових парковок.

Найпростіший спосіб вирішення проблеми зберігання автомобіля – купівля гаража. Основною проблемою тут є пошук боксу, розташованого в безпосередній близькості від будинку. В іншому випадку, практичний сенс покупки втрачається.

Придбання обраного гаража необхідно оформити за всіма правилами купівлі нерухомого майна. Власник в обов’язковому порядку повинен пред’явити покупцеві документ про право власності з основою отримання даного права.

Укладати договір купівлі-продажу слід тільки після перевірки юридичної чистоти документів. У разі одночасного виникнення необхідності покупки гаража і зміни житла, питання варто вирішувати на користь новобудов з паркінгом – підземних або наземних.

Як правильно купувати гараж?

У цьому випадку деяким покупцям прийдеться зіткнутися з дефіцитом стоянкових місць. Він може бути обумовлений будівельними нормами або створений штучно. Деколи, забудовникам досить складно отримати дозвіл на будівництво паркінгу з-за жорстких вимог до безпеки майбутньої будови, можливого виникнення загрози зрушень грунту і т. п.

Досить жорсткими є і санітарні норми будівництва. Наземні паркінги, фактично, виносяться за межі дворів новобудов, т. к. відстань між стоянкою та житлових будовою повинно становити більше 50 м.

Проблеми в організації стоянкових місць в новобудовах накладають відбиток на вартість машиномісця. Розкид цін великий, і залежить він від району розташування будинку, загальної кількості машиномісць і рівня споживчого попиту.

Третім варіантом придбання гаража може бути участь майбутніх власників у будівництві паркування. Існують різноманітні інвестиційні програми – приватні і державні, в яких може взяти участь приватний інвестор…