Як правильно купувати квартиру?

Всі ми знаємо що покупка квартири діло не просте…

Кожен з нас, коли мріяв про своїй квартирі багатоповерхової більше двох кімнат в елітному районі з видом на парк або набережну або якийсь скверик.

Є люди, які постійно купують і продають квартири, деякі все життя збирають на велику, комфортну квартиру, з усіма зручностями.

Але об’єднує всіх цих людей, що вони були або є покупцями. Не одноразово покупці боялися що їх обдурять або як зробити так , що б не бути обдуреним , або що б ця проблема не стала головним болем багатьох років.

Давайте постараємося все розкласти по поличках. Що потрібно знати при купівлі квартири, що б не бути обдуреним.

Якщо вас запрошують на перегляд квартири в пізній час доби, то можливо продавець хоче приховати якісь інциденти або якісь сліди, то можна припускати що продавець щось замишляє, тобто хоче вас обдурять чи не ввести в курс справи.

Це може бути, що з квартирою або будинком, в якому розташована квартира, може бути, щось з територією або районом.

Якщо на прості, навіть самі прості запитання господарі або ріелтори не можуть, відповідай або влаштовують скандал зі словами: «Ви що, нам не довіряєте?» То варто реально задуматися: « А чи варто?»

купувати квартиру

Продавець веде вас підозрілими шляхами, плутається в дорогах, йде не впевнене, після цього плутає ключі не знаючи при цьому ще ключ треба, так само сусіди з ним не вітаються з видом його не знають, то можна робити висновок, що продавець не продає свою квартиру. Краще відмовитися від такої пропозиції.

Так само якщо при оформленні документів про покупки квартири хтось з членів сім’ї немає – це , щонайменше, підозріло.

Пам’ятайте: участь у ній обов’язково для всіх власників права власності на квартиру, якою б мізерною не була їх частка.

Те ж відноситься до ситуації, якщо раптом пропадає хоч один документ, що встановлює це право або посвідчує особу власників житлоплощі.

Так само не забувайте, коли вам пропонують купити квартиру в іншому місті, приводячи масу переконливих причин, то можете не сумніватися ви потрапили на дуже досвідчених аферистів, які хочуть вас обдурять. Не піддавайтеся таким провокаціям. Не погоджуйтеся ні в якому разі…