Як правильно купувати житло?

Купуючи квартиру в новозбудованому будинку, завжди треба перевіряти забудовника. Достовірну інформацію по забудовникам дуже важко знайти. Одні люди шукають її у Всесвітній павутині, інші – в інших місцях…

Але найкращий спосіб отримати достовірну оцінку фірми-забудовника – це спілкування з колишніми її клієнтами. Адже тільки вони дадуть повну характеристику забудовнику, вкажуть всі «плюси» і «мінуси».

Ну, а якщо купувати квартиру в старих будинках, то, звичайно ж, в першу чергу, варто звернути свою увагу на її стан.

Багато людей вважають, що, купуючи квартиру «з рук», вони виграють, з фінансової точки зору. Але на практиці все трохи інакше.

Часто продавці житлової площі приховують всі «мінуси» продаваного житла. Потім у нових господарів квартири виникають непередбачені проблеми, які вимагають серйозних капіталовкладень.

Щоб уникнути такого роду проблем, краще всього вдатися до допомоги фахівців, які мають великий досвід роботи.

Крім того, ріелтори в курсі всіх тонкощів паперової тяганини, яка виникає в ході купівлі-продажу нерухомості. Через юридичну необізнаність бувають випадки ріелторського шахрайства.

Багато хто може назвати себе ріелторами, але не у багатьох є ліцензії на такий вид діяльності. Тому, звертаючись за допомогою до таких людей, слід питати у них про наявність такої ліцензії.

купувати житло

Ще однією серйозною проблемою при купівлі нерухомості є фінансова некомпетентність. Фінансові питання, в даному випадку, краще вирішувати через банк. Такий крок допоможе уникнути шахрайства з боку продавця житла або ріелтора.

Не можна залишати без уваги і такий момент як пора року, коли проводиться купівля нерухомості. Багато хто задасть питання: «Навіщо це враховувати?». Адже всім відомо, що літо – пора відпусток та канікул. У зв’язку з цим, багато двори стають помітно порожніми.

Цілком імовірно, що, якщо влітку район був спокійним, то після повернення людей з відпустки ситуація може змінитися в гіршу сторону.

Також не можна повністю сподіватися на гарний вид житлової площі. За таким видом можуть ховатися великі проблеми, які пов’язані з технічним станом будинку. Зазвичай за період проживання в квартирі багато роблять її перепланування.

А це може бути серйозною проблемою, якщо план перепланування не затверджено в державних органах.
Враховуючи всі ці обставини, до купівлі квартири слід поставитися цілком серйозно, і, по можливості, контролювати кожен крок, як посередників, так і продавця…