Як правильно придбати нерухомість в Лондоні?

І так в чому ж основна відмінність покупки нерухомості в Росії і в Лондоні? Є якісь особливості, притаманне тільки для нерухомості у Великобританії…

Відсутність знань цих тонкощів може призвести до того, що ви придбаєте неякісну покупку, плюс за неї переплатити, або через пару років після придбання квартири виявити, що потрібно доплатити певну кількість заощаджень, для того щоб не втратити прав користування нерухомістю.

придбати нерухомість в Лондоні

У Великобританії є якісь форми придбання нерухомості: 1. leasehold (на певний строк) і 2. freehold (безстрокове володіння).

Власник нерухомості на правах користування freehold стає безпосередньо власником нерухомості і землі, що знаходиться під об’єктом, на необмежений термін.

Також власник залишає за собою право користуватися, за власним бажанням, при тому, що його дії не будуть оскаржувати місцеві закони.

При придбанні нерухомості на правах leasehold покупець отримує у власність нерухомість, на якийсь обмежений термін.

Це означає, що після закінчення терміну leasehold ви не маєте прав продовжувати користуватися володіннями. Використання землі може бути доступно власнику мінімум на 1 рік.

Власник нерухомості, придбаної на даному умови, доступно продовжити термін договору до його закінчення: (від 50 років і більше), це реально шляхом доплати власнику певної винагороди…