Як правильно вибрати ріелтора?

Зрозуміло, рішення про використання чи невикористання послуг ріелтора є особистою справою кожного. І, звичайно, якщо Ви є юристом, у Вас є безліч зв’язків, велику кількість часу і коштів, то Ви легко зможете самостійно здійснити вдалу операцію, пов’язану з нерухомістю…

Але, якщо ви не є юристом або у вас немає вільного часу і засобів, то краще вдатися до допомоги кваліфікованого фахівця.

Якщо враховувати різноманітні соціологічні опитування, то 60% всіх клієнтів ріелторських компаній при виборі ріелтора керувалися рекомендаціями своїх колег, знайомих і друзів.

Це непоганий шлях вибору фахівця! Крім цього методу підбору ріелторів, є й інші.

Сьогодні майже всі газети рясніють оголошеннями про послуги ріелторів. Якщо ви хочете, щоб ваш вибір був вдалим, то не лінуйтеся, обдзвоните, мінімум, 5-6 оголошень.

По телефону ви обговорите деякі сторони діяльності конкретного ріелтора і виберете найбільш підходящого для вас. Під час розмови дізнайтеся, чи є у них ліцензія, та уточніть її номер.

Вся справа в тому, що перші цифри в номері вказують на тривалість діяльності компанії.

Якщо перші цифри менше 200, можна з упевненістю сказати, що це агентство працює, приблизно, 10 років. Багато хто заперечать, що всі ріелторські агентства щорічно повинні заново отримувати ліцензії на діяльність.

вибрати ріелтора

Це, дійсно, так, однак запам’ятайте, що добре зарекомендувала фірма, у якої немає проблем з законодавством, лише подовжує наявну ліцензію, а отримують її заново тільки несумлінні компанії.
Після телефонної розмови можна відправлятися в офіс фірми.

Зверніть увагу на те, в якому місці розташовується агенція, яка обстановка в приміщенні, зовнішній вигляд співробітників теж важливий. Якщо агентство відповідає всім вашим критеріям, то зверніть особливу увагу на стандартні договори.

Якщо вони вмістилися на одному аркуші формату А-4, то варто відразу ж йти з цього агентства. У таких договорах повинні враховуватися всі обов’язки і відповідальність сторін, якісь екстрені випадки і їх рішення, і на одному аркуші це б не помістилося, а виглядало б смішно.

Крім цього, будь-яка хороша компанія при укладанні договору обов’язково вкаже в ньому всі об’єктивні умови клієнта. В офісах таких рівнів ваші обов’язки і відповідальність укладаються лише в своєчасних оплатах, обумовлених у договорі послуг…