Як правильно зняти кімнату?

Може, звичайно, я і скажу якісь банальності, але все ж сподіваюся мої поради Вам знадобляться…

Почнемо. Ви приїхали в інше місто вчитися або працювати та збираєтеся зняти житло на довгий термін. Як це зробити? Зробити це можна двома способами – через агентство і безпосередньо. Через агентство, звичайно легше, але доведеться заплатити за послугу.

Плата дорівнює платі за місячне проживання. Один раз віддали гроші і все. Вам швидко все знайдуть, варіантів маса.

Другий спосіб – прямо. В інтернеті, в газеті є дуже багато оголошень. Будь-яке житло зможете знайти.

Телефонуйте безпосередньо власнику і про все з ним домовляєтеся. Хороший варіант, правда не так вже багато кімнат.

Як правильно зняти кімнату?

Вибрали спосіб. Тепер переходимо до самого вибору. Кімнати є з господарями, в комунальній квартирі, і просто кімната в квартирі, іншу знімає хтось ще.

Найкращий варіант – останній, на другому місці – передостанній, ну і найгірше – жити з господинею(Це може виявитися шкідлива старенька, яка буде постійно обмежувати Вашу свободу).

Кімната в комунальній квартирі – теж непогано, але є і дуже великі на 14 мешканців і більше. Так що приготуйтеся довго чекати. Фактично гуртожиток. Ціни цілком помірні.

Найкраще – це кімната в 2 або 3-х кімнатній квартирі. Сусіди є, але їх мало. Тихо-спокійно. Чисто. Коштувати це буде, звичайно, дорожче, але задуматися варто.

Ніколи не вибирайте перший і останній поверхи. Перший – холод, щури, сморід з каналізації. Останній – влітку від спеки можна повіситися, дах може протекти, коротше біда.

Якщо Ви хочете ще рад – пишіть мені! Допоможу чим зможу! Удачі Вам у зніманні житла…