Як продати квартиру через агентство?

Якщо хочете звернутися в ріелторську фірму, обов’язково прочитайте цей матеріал. Ви повинні спочатку підписати договір завдатку, для підстраховки. Обов’язково подбайте, щоб завдаток не довелося повертати…

Якщо угода все-таки відбудеться, з’ясовуєте, скільки ви повинні віддати грошових коштів агентам, юриста і уточніть, коли з’їдуть господарі. Природно ці моменти, вважається визначення точної ціни житла.

Якщо ви все-таки вирішили взяти завдаток у власній квартирі, підготуйте письмовий документ, де поставте дату і термін очікування. Свідки в цьому випадку абсолютно не потрібні, ризикуєте адже не ви.

Приблизно два тижні займе на підготовку документів, і обов’язково домовтеся про відгули заздалегідь з вашим безпосереднім начальником. Про документи, без яких угода неможлива, ви легко дізнаєтеся у юриста.

Довідки про кількість прописаних у зазначеній квартирі і про те, що відсутня заборгованість, дають в ЖЭСе, інженери перевіряють самі всі показники. Без техпаспорта теж не обійтися, його дають після огляду інженером квартири.

Після оформлення потрібних довідок постарайтеся бути особливо пильними: ні в якому разі не давайте свій паспорт, код співробітникам різних організацій. Всі дані нехай нотаріус перевіряє у вашій присутності.

Як продати квартиру через агентство?

Витратьте зайві двадцять хвилин, але неодмінно перегляньте те, що потрібно підписати, а то більшість розписується де завгодно. Вам мабуть не довелося зіткнутися з реальними проблемами, і повірте це нерозумно.

Не менш важливим завданням стане і передача грошей, підготуйтеся до цього ґрунтовно. Пересуватися з мішком грошей на сьогодні дуже небезпечно і є величезна кількість інших варіантів.

Працівники банку з радістю дадуть вам необхідну консультацію та проведуть спеціальну операцію з купюрами і обов’язково дадуть ключі від осередку. І уточніть необхідну інформацію банку про ціни на різні банківські операції.

Дуже непосвячені громадяни не можуть відрізнити фальшивку від справжньої купюри і щоб це не сталося, Ретельно два або навіть три рази перерахуйте, і скористайтеся спеціальним приладом для виявлення фальшивок у нотаріуса.

Бажаю удачі вам у продажу власній квартирі…