Як продати квартиру?

Існує два способи продати квартиру. Можна скористатися послугами агентства нерухомості, або все зробити самому. Якщо Ви вирішите вибрати перший варіант, то Вам доведеться заплатити агентству близько 2-3% від вартості самої квартири…

Однак, все, що від Вас буде потрібно в цьому випадку – укласти договір і виписати довіреність представнику агентства на збір необхідних документів для реєстрації угоди.

У тому випадку, якщо Ви вирішите самостійно продати квартиру, то Вам буде необхідно дати оголошення про продаж квартири у всі відомі Вам газети з продажу нерухомості, розмістити це оголошення в інтернеті (на всіх сайтах нерухомості, групах в соціальних мережах і дошках оголошень).

Не лінуйтеся оновлювати Ваше оголошення хоча б один раз в день, бо в іншому випадку, воно загубиться десь в кінці списку інших оголошень і його мало хто побачить.

Як продати квартиру?

Потім зателефонуйте по всіх оголошеннях з бажанням купити квартиру і так само запропонуйте свій варіант.

Не забудьте роздрукувати оголошення і розклеїти їх у Вашому районі. Як правило, саме цей спосіб є найбільш дієвим.

Тим більше, коли Ви будете розклеювати оголошення, Вам можуть попастися на очі інші оголошення з пропозиціями про купівлю квартири.

При продажу квартири, деколи виникає питання: чи потрібно робити ремонт? Думаю, що не варто витрачати ні гроші, ні час на це заняття.

Ремонт необхідний лише в тому випадку, якщо ваша квартира сильно «вбита». Все одно, після покупки нові мешканці будуть робити все в цій квартирі на свій смак.

І наостанок, все, що стосується юридичної сторони питання: якщо Ви сумніваєтеся, що зможете самостійно підготувати договір купівлі-продажу, зібрати всі необхідні документи і правильно зареєструвати угоду – то все-таки краще довірити це агентству нерухомості. Повірте, вони впораються з цим завданням професійно – у них є досвід в таких справах…