Як продати офіс?

Під час докризового періоду ринок комерційної нерухомості представляв значно малу кількість пропозицій…

З настанням кризи стало закриватися величезна кількість офісів і магазинів, отже, збільшувалася вільна площа.

Попит почав зростати до літа 2009 року. Думки різних фахівців щодо того, коли повернеться колишній попит, дуже серйозно розходяться.

Деякі стверджують, що стабільність існує зараз, а деякі – що попит повернеться тільки через 3-4 роки.

Все одно, попит на нерухомість є, тим більше, що продаж офісів не залежить від сезонної мінливості.

Виділяють кілька способів продажу свого офісу. Вибір способу здійснюється в залежності від того, скільки часу власник готовий на це витратити, ну і, природно, від характеристик офісу.

Найбільш вигідним і практичним способом продажу є використання послуг ріелторських агентств.

Навантаження на вас майже не лягає, вам лише треба відправити запит з описом комерційної нерухомості, а агентство вже буде шукати способи її продажу. Для справжніх власників офісу послуги квиткової безкоштовні.

Як продати офіс?

Другий спосіб – це продаж через керуючу компанію, але даний вид послуг дуже дорогий. Якщо ваша нерухомість має велику площу, або знаходиться в поганому стані або поганому розташуванні щодо головних об’єктів міста, тільки тоді рекомендується скористатися такою компанією.

Досить ефективним рішенням є подача оголошення в друковані видання або в спеціалізовані журнали для нерухомості. Друковані видання незручні тим, що постійно потрібно відслідковувати вихід газет, постійно оновлювати свої оголошення, безумовно, подавати їх в різні газети, і до всього ще платити за розміщення реклами.

При такому варіанті найкраще подавати оголошення в електронний варіант газети або на сайти з безкоштовним розміщенням оголошень. Це рішення забезпечить швидке надання інформації широкому колу майбутніх покупців.

Якщо ви хочете продати офіс, то обов’язково слід звернутися до фахівців з комерційної нерухомості за консультацією, щоб оцінити ваше майно, враховуючи при цьому характеристики і положення на ринку.

Офісна нерухомість ділиться на категорії A, B, С. Параметри і характеристики визначають категорію офісного приміщення…