Як придбати квартиру в новому будинку?

Незаперечний той факт, що квартири з первинного ринку володіють рядом переваг для покупців, але на них не завжди можна знайти необхідні кошти…

Купуючи нову квартиру, не потрібно перевіряти її юридичну чистоту, для будівництва використовуються самі останні будівельні матеріали, вибирається найбільш сучасне планування, яка значно краще, ніж у старих «хрущовках».

Багато людей вибирають для себе квартири в будинках, будівництво яких ще ведеться. Це обумовлено нижчою ціною, яка встановлюється на даний період.

Незважаючи на те, що існує величезна кількість дійсно позитивних моментів, при купівлі нового житла, все одно, залишається шанс даремно витратити свої гроші і не отримати таку бажану квартиру.

Найбільш часто такі випадки відбуваються при купівлі житлових квартир у споруджуваних будинках за допомогою іпотечного кредитування.

Теоретично, різні закони повинні забезпечувати повну безпеку покупців нових квартир від неправомірних дій деяких забудовників.

Згідно із законом, між компанією-забудовником і покупцем укладається договір, з чітким позначенням інформації про квартиру, що купується, а також про ціну за 1 кв. метр житлової площі.

Як придбати квартиру в новому будинку?

Ці дані не можуть бути згодом змінено. Реєстрація договору здійснюється у державних органах, а для його розірвання знадобиться рішення суду.

Може здатися, що не виникне ніяких труднощів при покупці квартири в споруджуваних будинках. Але, найчастіше, забудовниками пропонуються якісь свої умови, з якими покупець змушений погодитися.

Це обумовлено високим рівнем попиту на житло і, як наслідок, кількістю бажаючих придбати квартиру за вигідною ціною. В основному, співпраця протікає за схемами, що дозволяє забудовнику відступити від виконання вимог законодавства.

При такій постановці питання ризик покупця дуже великий, адже при виникненні реальних проблем відстояти свої права буде досить проблематично. При прийнятті рішення покупки квартири по іпотеці варто вибрати саме той банк, який здійснює співробітництво з будівельною компанією.

По закінченні перевірки та після отримання дозволу на кредит від банку відбувається укладення договору співінвестування, який банк приймає у вигляді застави. Якщо забудовником буде значно збільшена вартість житла, а сума кредиту виявиться недостатньою, то договір буде розірвано…