Як придбати нерухомість в Чехії?

Як придбати нерухомість в Чехії? Купуючи нерухомість у Чехії, потрібно враховувати той факт, що різні регіони країни мають різні ціни на нерухомість…

У зв’язку з закономірністю ринку нерухомості в світі, найдорожча нерухомість в Чехії – це столична, тобто в Празі. Різниця на схожі об’єкти нерухомості в Празі і будь-якому іншому місті країни може становити від 2 до 4 разів.

Міста Плзні, Брно та міста в курортній зоні, а також знаходяться в безпосередній близькості від німецького кордону (Маріанські Лазні, Карлові Вари), відрізняються високим рівнем життя, а, відповідно, і нерухомість буде коштувати трохи більше.

Різниця між цінами цих міст і міст із середнім населенням в 100 000 жителів становить від 1,7 до 2,5 разів. Динаміка цін у різних регіонах Чехії відрізняється ще більше. Неухильне зростання цін на нерухомість по всій державі відстежується з 1989 року, після «оксамитової революції».

Як придбати нерухомість в Чехії?

Швидкість росту цін почала особливо відрізнятися в останні кілька років. У Карлових Варах і Празі особливо швидкими темпами зростали ціни на нерухомість. За останні 5 років нерухомість подорожчала в цих містах майже на 50-60%. У порівнянні з іншими регіонами – там ціни зросли лише на 15-25%.

У зв’язку з тим, що вигідні пропозиції нерухомості швидко знаходять свого покупця, можна говорити про те, що ринок нерухомості розвивається дуже швидкими темпами. Операції з нерухомістю оформляються, буквально, за кілька днів, а цікаві та вигідні пропозиції дуже швидко знаходять покупця, у той час як менш привабливі пропозиції можуть тижнями шукати покупця.

Вирішивши придбати нерухомість в Чехії, досить звернутися в агентство, заповнити необхідну анкету, докладно вказавши всі бажані аспекти. Професійні агенти швидко підберуть ту нерухомість, яка цікавить покупця, або буде запропоновано кілька вигідних варіантів.

А, враховуючи досить швидку динаміку зростання цін на нерухомість в Чехії, купівля нерухомості може стати відмінним капіталовкладенням. Також, купуючи нерухомість в курортних містах, можна надалі здавати її в оренду під приватні пансіонати…