Як придбати нерухомість в Нью Йорку?

Все більше і більше росіян з кожним роком виїжджають за кордон у пошуках більш комфортних умов проживання або для того, щоб просунути свій бізнес або ж просто змінити спосіб життя. Якщо Ви ставитеся до цього числа, то Ви напевно замислювалися про те, як придбати нерухомість в Нью-Йорку. Що для цього потрібно зробити і чи є які-небудь обмеження для росіян? Про це й поговоримо…

Особливих обмежень немає, тому приступимо відразу ж до процедури покупки. Перше, що необхідно зробити, це зв’язатися з торговим агентом. Можна довіритися російським агентам, які вже у свою чергу зв’яжуться з агентами в Нью-Йорку, а можна безпосередньо доступними Вам засобами зв’язку поспілкуватися із закордонними агентами. З ними Ви обговоріть всі умови угоди, терміни, ціну та інші речі.

Далі юрист продавця повинен підготувати договір про купівлю-продаж. Він працює з такими документами як: документ про підтвердження прав володіння (з боку продавця), документи про оцінку нерухомості, страхування, довідка про податкових виплатах, аналізує документи про оренду, права на користування басейном і ліфтом та інше. Загалом, все, що необхідно, Вам повідомлять. Ваш агент буде здійснювати переговори і теж аналізувати та готувати документи до майбутньої операції.

нерухомість в Нью Йорку

Потім настає момент, коли необхідно підписати договір і внести завдаток. Зазвичай застава становить 10% від загальної суми угоди. Варто враховувати, що поки договір не буде підписаний обома сторонами, то ще існує шанс того, що угода буде скасована. Тому будьте готові і не турбуйтеся, якщо нерухомість піде комусь іншому.

Після необхідно отримати дозвіл на покупку обраної нерухомості від спеціальних органів. Точні вказівки та список необхідних документів зобов’язаний надати Ваш агент. У їх число входить довідка про прибутковості, виписка з банку, податкові декларації, рекомендації та багато іншого. Після того, як Ви отримали схвалення колегії в Нью-Йорку, Ви можете приступати до заключної частини.

Заключні процедури проходять вже в присутності всіх сторін. Ви сплачуєте суму за квартиру або будинок, оплачуєте додаткові витрати, реєструєте житло або нерухомість і вселятися.

Як бачите, придбання нерухомості в Нью-Йорку – справа досить клопітка, парою тижнів тут не обійтися, надто значний перелік документів, які потрібно зібрати. Та й переговори – справа не хвилинне.