Як придбати нерухомість за кордоном?

Нестабільність світової економіки, з одного боку, знизила вартість нерухомості за кордоном, а з іншого боку, країна в якій придбали нерухомість, може виявитися не такою вже й стабільної…

Не рідкісні випадки, коли нерухомість, придбану вчора в райському куточку світу, сьогодні не можливо продати, навіть з величезною знижкою.

Але, незважаючи на все це, багатьом хочеться шматочка закордонної нерухомості. Причому географія розташування цієї бажаною, зарубіжної нерухомості досить різноманітна. Перш ніж купувати нерухомість, потрібно з’ясувати деякі загальні аспекти, що відносяться до країни в якій вона розташована.

Як придбати нерухомість за кордоном?

Необхідно точно представляти політичну стабільність в країні. Яскравим прикладом, можуть стати арабські революції. Дешеве житло не варто того, що б потрапити у вир революції.

Клімат той же грає не маловажну роль, адже піщані бурі і тропічні дощі, навряд чи кому-небудь потрібні, як додаток до придбаної нерухомості.

Рекомендується так само перевірити сейсмічну активність регіону, майбутнього проживання. Висока ймовірність цунамі, землетруси або виверження вулкана цілком можлива в районі майбутньої покупки.

Ну звичайно флора і фауна. Про наявність небезпечних рослин і тварин потрібно дізнатися до, а не після покупки. Коштувати ознайомиться з національними традиціями та якістю медичного обслуговування, що б не розчаруватися в придбаної нерухомості.

Не завадять і знання про рівень злочинності, комунальних платежах, рівні життя в регіоні майбутньої покупки.

І тільки після отримання правдивої інформації по всіх перерахованих пунктів можна вирішувати, купувати чи ні запропоновану нерухомість…