Як самостійно купити квартиру?

За сучасних умов, що склалися на ринку нерухомості, питання покупки квартири є досить складним у ряді багатьох факторів. Купівля-продаж має здійснюватися у відповідності з певною технологією…

Спочатку потрібно визначитися зі складом документів, які потрібні при укладанні угоди, а при їх нестачі негайно зайнятися їх отриманням в компетентних органах. Після цього слід вирішити, яку вартість повинна мати квартира.

Для цього необхідно зайнятися уважним вивченням різних спеціалізованих видань та аналітичних матеріалів, що публікуються на сайтах.

Не можна забувати про те, що завжди існує відмінність реальних цін продажу від цін, зазначених у друкованих пропозиціях. Найчастіше, ціни продажу знаходяться на більш низькому рівні.

Ефективним буде самостійне розміщення кілька рекламних оголошень щодо продажу квартири у виданнях, які користуються найбільшою популярністю, або ж в Інтернеті.

У разі прийняття рішення про самостійну продажу квартири, не потрібно вдаватися до допомоги приватних посередників, незалежно від того, які б обіцянки вони не давали.

Як самостійно купити квартиру?

Потрібно назавжди запам’ятати про те, що саме шахраї найчастіше роблять найбільш цікаві пропозиції. При виникненні невпевненості в яких-небудь діях слід негайно звернутися за допомогою агентств нерухомості.

При спілкуванні з потенційними клієнтами потрібно максимально точно викласти всі свої інтереси, після чого вже вести мову про можливу вартості квартири. Місце, в якому буде відбуватися передача грошей, потрібно вибирати, виходячи з умов безпеки. В цей же час обумовлюються терміни звільнення квартири.

Якщо продаж квартири запланована на найближче майбутнє, слід вимагати внесення завдатку. Даний факт обов’язково реєструється на папері. Правильно оформити передачу завдатку може допомогти нотаріус або представники агентств нерухомості.

Після уточнення всіх домовленостей можна приступити до планування укладення угоди у відділі юстиції, а також здійснити оплату державного мита у відділенні банку. Всі дії здаються простими тільки на словах.

У реальності існує величезна кількість шахраїв, які користуються наївністю людей, що займаються операціями з нерухомістю, – всі вони знають, як і кому можна увійти в довіру, тому не варто забувати про пильність…