Як швидко продати квартиру?

Не дивлячись на те, що на ринку нерухомості активно функціонує велика кількість агентств нерухомості, які готові в будь-яку хвилину надати таку послугу як продаж квартир, кожен третій власник житлового приміщення намагається зробити це сам…

Причин, які змушують займатися самостійною продажем квартири, безліч.

Хто економить на послуги ріелторів, хтось все ще не довіряє їм, згадуючи про лихих дев’яностих. Не виключені випадки, коли у людини є час, бажання і інтерес займатися цим самому.

Процес продажу квартири, процедура в більшості випадків довга і нудна, але одна з головних задач продажу квартири це знайти покупця. Нерозумно покладатися на те, що на кожен об’єкт, є свій покупець. Необхідно діяти.

За законами торгівлі, для того щоб щось продати, це потрібно показати, піднести, уявити. І звідси, звичайно ж, можна зробити висновок, що необхідна реклама. Агентства нерухомості, вдаються не тільки до безкоштовною, але і до платної реклами. Платна реклама, звичайно ж, найбільш ефективна, тому як, частина грошей, які надходять на рахунок рекламодавців, вони витрачають на ту ж саму рекламу.

Тільки власнику платна реклама може серйозно вдарити по кишені, в той час як агентства нерухомості купують її оптом. Але продати квартиру при мінімальному вкладенні коштів – все-таки можливо. Для цього найкращий ресурс – Інтернет.

Необхідно виставити на продаж на всі можливі сайти міста, в якому знаходиться квартира. Так само, в сусідні ближні міста. Багато роблять грубу помилку, виставляючи об’єкт нерухомості тільки на найпопулярніший сайт. Цього недостатньо.

При виставленні квартири в Інтернет, слід виставляти фотографії. Якщо квартира в поганому стані, то не буде зайвим зробити фотографію самого будинку. Описувати квартиру на кілька тисяч символів не варто. Досить вказати на найголовніші переваги. Наявність під рукою шкіл, садків, магазинів – перевага!

Але, як говориться, реклама зайвою не буває. Тому потрібно подати безкоштовні оголошення в усі газети міста. Найпопулярніша з них це «з рук у руки». Кожну п’ятницю або суботу, виходити на розклеювання. В оголошенні слід вказати: район, вулицю, поверх, поверховість будинку, метраж, контактна особа, контактний телефон. Ціну вказувати не рекомендується.

Розклеювати слід в прохідних місцях у районі, де продається квартира і в сусідніх районах. Так само рекомендується робити розтяжку. Якщо квартира знаходиться на першому поверсі, розтяжку вішають між двох вікон. На 2-3-4 поверхи її вішають на балконі.

продати квартиру

В розтяжці необхідно вказати: «ПРОДАЄТЬСЯ, 44 кв. м. і номер телефону. Якщо квартира розташована ще вище. Можна повісити розтяжку на торець будинку, ну або домовитися з мешканцями з першого поверху і повісити між їхніми вікнами.

Особливу увагу необхідно приділити переглядами. Кожен перегляд це можливість продати об’єкт нерухомості. Тому до приходу потенційних покупців потрібно підготуватися.

По-перше, навести порядок. По-друге, провітрити квартиру. Можна вдатися до різних ароматизаторів. Головне не перестаратися. Спілкування з потенційним покупцям теж має значення. Посмішка на обличчі і ввічливість – має здатність розташовувати. Цим треба скористатися.

Як би там не було, ціна має значення. Тому буде не погано закласти у вартість квартири невеликий торг. Покупцям буде приємно, тільки не варто на нього моментально погоджуватися. Продаж, будь-якого об’єкта нерухомості – справа не проста. Тому, поставитися до цього з повною серйозністю. Серйозний підхід, скоротить час продажу квартири. А час як кажуть – гроші!