Як швидко продати свою нерухомість?

Ваші передпродажні витрати на підготовку нерухомості не повинні бути великими. Спробуйте ці дешеві поради для додання вашого дому презентабельного вигляду, і ви продасте його з профітом…

Є один відмінний спосіб оновлення світильників. Вам немає необхідності купувати спеціальні очищувачі скла.

Коли прийде час, щоб вирішити цю проблему, капніть на тканину склад з двох частин спирту і однієї частини гарячої води.

Просто помийте його, і не забудьте повісити парасольку вниз головою на люстру, що б зловити стікають краплі.

Для подряпин на паркеті є хитрий спосіб: знайти горіх, який збігається з кольором деревини, як фундук, пекан або волоські горіхи. Обріжте його, і зрізом потріть пошкодження на підлозі. Залишки можна залишити на закуску.

Якщо у вас в будинку багато старого мотлоху, то для маскування використовуйте подкроватную або поддиванную область.

Оскільки, покупці, як правило, хочуть бачити простір комори. Тому краще користуватися незвичайної областю, туди покупці заглядати не будуть.

Добре, коли в квартирі або будинку пахне свіжістю. Запах аерозолів або штучних свічок часто викликає алергію.

Тому, можна зробити домашній освіжувач повітря шляхом розрізання апельсина навпіл, видалення м’якоті, і заповнення його сіллю.

продати свою нерухомість

Це ефективно, просто і дешево. Якщо ви не дуже добрий пекар, але любите запах свіжої випічки, спробуйте наступний трюк: кілька крапель ванільного екстракту на прохолодну лампочку, а потім включити її.

Коли вона нагріється, кімната наповниться прекрасним запахом.

Стіни трохи брудні – не біда. Прикрасьте атласом або блискітками. Почистити пофарбовані стіни можна так: 4 частини оцту, 1 частина соди і 1 частина води. Чи суміш: 7 частин аміаку, 1 чайна ложка мила і 7 літрів води.

Покупці хочуть бачити паркетні підлоги блискучими – просто змішайте рівні частини рослинного масла і оцту, залийте розчин у розпилювач, і розпорошуєте по паркету. Потім пройдіться чистою тканиною. Вуаля.

Проробивши кілька легких маніпуляцій, у вас з’являться хороші шанси знайти покупця на нерухомість, і продати її швидко і за гарною ціною…