Як створити успішний агентство нерухомості?

Більшість знають, що нерухомість це найстійкіший і ліквідний бізнес у світі…

Багато мільйонерів інвестують в це свої капітали, такі люди як, наприклад, Роберт Кійосакі, автор книги «Багатий тато, бідний тато». Але якщо нерухомість так ліквідна значить і агентства з нерухомості теж затребувані!

Як же відкрити своє агентство? На це питання ми і будемо давати відповідь. Основою успішного бізнесу є задоволення потреб орендодавця найкращим чином, причому, «найкращим» з точки зору ріелтора, а не орендаря.

З чого почати? Бізнес-план, він у вас має бути без незрозумілих ідей, простий в реалізації, адже простота сестра таланту, так і заново винаходити велосипед не варто.

Але бізнес план дуже важливий, якщо ви не вмієте його створювати, то краще заплатити гроші і звернутися до фахівців. Найпростіший метод я опишу. Перше, що вам потрібно це база об’єктів нерухомості.

Де взяти базу об’єктів нерухомості? В мережі інтернет багато фірм, які надають такі бази, ціни на них не великі. Де взяти клієнтів? В інтернеті. Як шукати? Проста реклама на дошках оголошень ваших об’єктів, які у вас в базі.

агентство нерухомості

Друге – офіс, це одне з найбільш важливих компонентів агентства нерухомості, адже ваш офіс це ваше обличчя і довіру потенційних клієнтів. Третє – персонал, він повинен бути підготовлений до нестандартних клієнтам, завжди охайно виглядати, бути освіченим.

Важливу роль відіграє підготовка і навчання вашого персоналу, проведення семінарів, тренінгів, адже без цього не буде зростання, а без зростання – успіху. Юридична сторона питання полягає у відкритті ПП, це найпростіший спосіб узаконити ваш бізнес!

Процедура відкриття ПП, досить проста і не займає багато часу, потрібно пам’ятати тільки про одне, що ПП відкрити досить легко, а закрити проблематично. Після відкриття ПП можемо розпочинати роботу.

Ваш успіх полягає в вашому завзятості і професіоналізм ваших співробітників. Якщо ви вирішили зайнятися таким родом діяльності, успіхів і процвітання.

Головне не розпорошуватись, а зайнятися тільки однією справою, налагодивши яке ви зможете сміливо братися за щось інше.