Як успішно здати квартиру?

Часто ті, хто хоче здати квартиру, забувають про те, що успішний пошук орендарів полягає у зваженому і продумано сформованому ціновій пропозиції…

Власники нерідко просять за оренду непомірно високу ціну за квартиру, пропоновану наймачеві.

Власникам нерухомості в Підмосков’ї і Москві допоможуть рекомендації експертів всіляких агентств неупереджено подивитися на ситуацію, а, може, навіть переглянути свою позицію.

В першу чергу, повинна бути адекватною орендна ставка, тобто ставка для об’єктів певного класу, по суті, повинна відповідати середньоринкової.

Також важливо, щоб здається площа була чистою (можна найняти фахівців з клінінгу) і в ній не було нічого зайвого.

Буде краще, якщо в ній розташується дуже мало столів і стільців, порівняно з тим, якщо перед потенційним наймачем виявиться нагромадження старої, непотрібною і наполовину поламаних меблів.

Не перебільшуйте достоїнства району, адже орендар по дорозі до дому побачить, що дані характеристики не відповідають дійсності, і він втратить до власника довіру. А ключ до успішного результату заходи – це довірчі відносини, які розвиваються між сторонами, це доброзичливість і привітність власника квартири.

Якщо у вас в планах – здати квартиру без ремонту, то не треба сподіватися, що наймач буде приводити її в порядок. Навіть при сильному прагненні заощадити, люди навряд чи стануть в’їжджати в потворне приміщення без особливих зручностей, і тут стосунки орендаря з власником, на думку експертів, залишатися гармонійними будуть недовго.

Як успішно здати квартиру?

Найбільш прийнятним варіантом є поселення в квартирі бригади робітників, які проведуть в ній за право проживання ряд оздоблювальних робіт.

Поради щодо складання недорогого житла в оренду

1. З квартири вивезіть всякий непотріб.
Варто перевірити, в якому стані сантехніка, і замінити її там, де вона вийшла з ладу або скоро потребуватиме ремонту.
2. Надайте спальні місця.

3. Про ставте квартиру добротної, недорогий меблями (комод, стіл).
4. Поставте мінімально необхідний набір побутової техніки (телевізор, холодильник, пральна машинка).
5. Інтернет і телефон будуть незайвими.

Примітно і те, що квартири, які мають лоджію або балкон, у орендарів користуються більшою популярністю. Багато цікавляться наявністю домофона в парадній. Орендаря може турбувати те, чи є кондиціонер, якщо він розраховує на трохи більшу щомісячну плату…