Як вдало здати квартиру в оренду?

На сьогоднішній день, ринок житлової нерухомості, призначеної для здачі у найм сформував до об’єктів нерухомості цілком певні, стійкі вимоги…

До кожної з категорій квартир існують практичні обов’язкові умови.

Так, наприклад, молоді сім’ї, а також студенти, як правило, віддають перевагу для оренди невеликі однокімнатні квартири, а часом і кімнати. Це пояснюється відносно невеликою платою за оренду таких об’єктів.

Однак, коли, у разі найму виступають кімнати в квартирах, майбутні працедавці висувають жорстка вимога: вони не хочуть жити в одній квартирі з господарем-наймодавцем цієї квартири. Побоювання пояснюються підвищеним контролем господаря.

В основному, беручи в оренду кімнату, майбутні працедавці віддають перевагу квартиру, в якій загальна кількість кімнат не перевищує трьох.

Як вдало здати квартиру в оренду?

Але навіть і в цьому випадку, необхідною, обов’язковою вимогою виступає наявність в квартирі необхідними предметами побутової техніки.

Умова про те, що будинок повинен бути розташований в хорошій транспортної доступності, а краще зовсім не далеко від метро або великої пасажирської розв’язки, теж буває вкрай актуально.

З числа однокімнатних квартир, як правило, вибір робиться на користь квартир в нових або недавно побудованих будинках.

Квартира повинна бути пристойно відремонтована, в ній повинна бути хороша сантехніка та меблі. Нова вимога при виборі квартири – наявність консьєржа.

Швидше за все, це в теорії може підвищити безпеку мешканців, у зв’язку з чим, присутність в будинку консьєржа запросто збільшить розмір плати за найм.

Дуже затребувані і багатокімнатні квартири, в історичному центрі великого міста. Це повинна бути видова квартира, яка буде цікава закордонним туристам і діловим людям, які приїжджають на тривалий час…