Як відбувається страхування нерухомості?

На сьогоднішній день застрахувати можна, практично, все. Найчастіше, люди звертаються до страхових компаній для страхування нерухомості…

Застрахувати можна не тільки будинок або квартиру, але і прилеглу територію з різними спорудами на ній, а також все, що знаходиться всередині будівлі.

Страхування нерухомого майна провадиться від пожежі, крадіжки, вандалізму, потопу, різних стихійних лих.

Строк, на який страхується майно, вибирає сам клієнт.

Крім майнового страхування, поширеним видом страхування є титульне.

Таке страхування забезпечує відшкодування ринкової вартості житла за умови втрати власником права власності на нього.

Процедура страхування досить проста. Для цього власнику необхідно подати документи, що підтверджують право власності на нерухомість.

До таких документів відносять договір купівлі-продажу, дарування, ренти або свідоцтво про спадщину.

Експерти радять при укладанні договору про страхування вказувати реальну вартість нерухомості. Оцінити вартість об’єкта за певну плату допоможе фахівець-оцінювач.

Як відбувається страхування нерухомості?

Сама процедура страхування починається з подання клієнтом заяви. У ньому він зазначає випадки та об’єкти страхування, а також їх вартість. На основі цього документа страховий агент укладає договір, в якому зазначені ризики і умови виплат по страховці.

Часто клієнти цікавляться можливістю економії на страховому полісі. Знизити вартість страховки, приблизно на 50% допоможе установка віконних решіток, пожежної або охоронної сигналізації. Вартість поліса знизить оформлення короткострокової страховки або її оплата за один раз.

Ціна страховки залежить від місця розташування об’єкта, і матеріалу, з якого він побудований. Наприклад, страхування дерев’яного будинку обійдеться господарям дорожче, а от маленька відстань між пожежною станцією і об’єктом значно знизить витрати на страховку.

До всіх інших способів можна віднести відмову від повної страхової захисту. Іноді клієнти обирають об’єктом страхування земельні ділянки. Такий вид майна можна застрахувати від втрати права власності, від зсувів, повеней та інших стихійних лих, а також від забруднення ґрунту хімічними речовинами.

Бувають випадки, коли клієнти додатково страхують ландшафтний дизайн. У будь-якому разі, якщо ви бажаєте застрахувати себе від майнових втрат, існує безліч варіантів, один з яких обов’язково вам підійде…