Як вибрати агентство нерухомості?

Вибираючи агентство нерухомості, перш за все, треба мати уявлення, для чого вам, власне, потрібний ріелтор, визначити яку суму ви готові витратити на його послуги, і що для вас важливо посмішка або послуга. Після того як ви зрозумієте, що вам потрібно і що ви хочете отримати від ріелтора – швидкий результат, високу якість або приємне співробітництво, варто врахувати деякі важливі моменти…

Інтернет-огляд. Проведіть в інтернет-співтоваристві моніторинг відгуків, що вас цікавить агентства нерухомості. Відвідайте кілька форумом, але майте на увазі, обговоренням того чи іншого товару або послуг займаються більшою мірою незадоволені якістю.

Вік фірми. Якщо агентство нерухомості презентує себе як солідна фірма, яка на ринку вже 10 років і більше, це може вселити довіру емоційним та вразливим людям. Насправді, більша частина негативних думок як раз про компаніях з великим досвідом.

Парадокс в тому, що очолюють такі фірми дійсно тактовні керівники, які зуміли завоювати високий авторитет на ринку нерухомості, а надають послуги громадянам не завжди такі ж гарні, чемні, чесні працівники, а рядові ріелтори.

Все, що гарантує велика фірма – це захист від шахрайства. Тому, якщо ви не маєте часом і боїтеся виявитися обдуреним – звертайтеся у велику фірму з великою мережею.

Контроль. В Росії з моменту появи перших агентств нерухомості з’явилися об’єднання ріелторів, які добре зарекомендували себе на ринку. Це різні союзи, об’єднання, гільдії, асоціації. Поряд з ними існують комісії, які здійснюють контроль дотримання стандартів ріелторської діяльності, які регулюють конфліктні ситуації.

Є сенс навести довідки у відповідне об’єднання ріелторів, що б дізнатися чи входить туди цікавить вас агентство чи ні. Участь фірми в профспілці гарантує вам професіоналізм її співробітників, а також говорить про те, що агентство не кине вас, отримавши попередню оплату.

агентство нерухомості

Дипломи, сертифікати. Відвідавши агентство нерухомості, не варто надавати великого значення стін, які рясніють різноманітними дипломами та грамотами. Їх велика наявність не обов’язково має свідчити про високий професіоналізм. Важливіше звернути увагу на те – чи однакові дипломи у співробітників агентства, тому що це буде говорити про те, що агентство надає чимале значення освіти своїх ріелторів.

Гарне оздоблення. Багатий зовнішній вигляд агентства – показник того, що ви будете платити не тільки за надані послуги, але й за оновлення і утримання приміщення, так звані постійні витрати.

Дороге оздоблення великої і старої фірми підкреслює її високий статус, а дорогий інтер’єр і оздоблення молодої фірми викликає підозри. Якщо ви не хочете витрачати зайві гроші, то останнє не вибирайте. Шукайте золоту середину.

Послуги. Поцікавтеся, навіть прямо відразу запитаєте все, що стосується эскро-служби – супроводження угод (заздалегідь вивчіть інформацію про такий вид послуг). Якщо ріелтор впевнено підтримує діалог на цю тему і розповідає вам, як вони працюють в цьому напрямку, то можете бути спокійні. Якщо ж ріелтор здивовано дивиться на вас і демонструє нерозуміння – йдіть звідти негайно!