Як вибрати ділянку для дачі?

Як тільки починається весна, люди починають мріяти. Мріють про різне, але частіше за все про те, як приємно поїхати у вихідні на природу, де свіже повітря, квіти навколо, ранковий спів птахів…

І ці мрійники — щасливі власники дач.

Інші теж мріють— тільки про купівлю дачної ділянки. Ділянку з будинком — дороге задоволення, тому, якщо ви не олігарх, варто подумати просто про земельну ділянку.

Є кілька правил, дотримуючись яких не доведеться згодом шкодувати про витрачені кошти, і ваші гроші не виявляться «бездарно закопаними в землю».

Насамперед, не варто вибирати земельну ділянку взимку під снігом складно побачити його рельєф.

Весна — також не найкращий час для купівлі— важко оцінити заболоченість ділянки.

Як вибрати ділянку для дачі?

Влітку і ранньої осені легко розглянути всі недоліки та переваги вашого майбутнього ділянки.

Важлива умова — наявність дороги, в ідеальному варіанті, асфальтовій, але й тверде покриття теж непогано.

Громадський транспорт — бажана і важлива обставина, адже поломка машини в самий невідповідний момент не таке вже рідкісне явище.

Дуже істотний вплив на вартість ділянки надає наявність інженерних мереж ( електрика, водопровід, тощо), або хоча б можливість їх спорудження. А може бути на ділянці вже є колодязь, або недалеко пробурена свердловина для колективного користування.

Не можна забувати про юридичну сторону питання — всі правовстановлюючі та дозвільні документи на ділянку повинні бути в порядку.

Правильно оформлена угода і наявність необхідних паперів дасть змогу у разі потреби швидко продати вашу земельну власність…