Як вибрати квартиру?

Покупка квартири є відповідальним кроком, підходити до якого варто грамотно. Дуже багато з тих, хто купив квартиру, в майбутньому стикаються з низкою проблем, які можна було б уникнути, якби вони трохи уважніше при огляді самої квартири…

Перед оглядом квартири дізнайтеся, як далеко від її місця розташування знаходяться необхідні Вам об’єкти. Такі як зупинки громадського транспорту, магазини, дитячі садки, школи, аптеки тощо Огляньте територію біля будинку. Як далеко знаходяться автостоянки, є ігрові майданчики для дітей, парки, зони відпочинку.

Крім того, поблизу можуть перебувати заводи, фабрики, авто — або залізниці. Все це потім може позбавити вас спокою або навіть завдати шкоди здоров’ю.

Перевірте сам під’їзд, в якому розташована квартира. Зверніть увагу на освітлення і стан сходових клітин, ліфта. Подивіться, встановлений у під’їзді домофон або кодовий замок. І тільки після всього цього переходьте до огляду самої квартири.

Як вибрати квартиру?

У першу чергу варто оглянути кухню і санвузол. Перевірити стан труб і стояків, переконатися у відсутності підтікання. Не завадить також перевірити тиск води в кранах і оглянути, не забита вентиляція.

Якщо в квартирі вологе повітря, то на стінах може утворитися грибок. Приділіть деякий час на огляд стін і кутів у кімнатах. Зверніть увагу на стан віконних рам і підвіконь. Всі ці фактори є показником того, як попередні мешканці доглядали за даною квартирою і які сюрпризи можуть Вас очікувати після її покупки.

Якщо Ви бачите, що в квартирі недавно був зроблений ремонт, то варто перевірити, чи не було проведено незаконних перепланувань.

Будь-які перепланування повинні бути погоджені з відповідними органами та оформлені згідно з законодавством. Пам’ятайте: у противному випадку всі витрати по подальшому «узаконення» цих дій ляжуть на Ваші плечі…