Як вибрати офіс?

Якщо у вас виникла необхідність в зніманні або купівлі приміщення під офіс (магазин, спортклуб і т. д.), потрібно, в першу чергу, визначитися, якій площі вам буде достатньо для ведення бізнесу. Крім цього, слід звернути увагу на розташування приміщення, його стан та деякі інші нюанси…

Важливо те, на якому поверсі знаходитиметься ваше приміщення.

Кращий перший поверх, але, приміром, спортивний зал, ательє або салон краси можна розмістити і на другому.

Для великих же магазинів (супермаркетів), пралень або хімчисток підійде і цокольний поверх.

Ідеально, якщо вхід в офіс (магазин і т. д.) знаходиться з боку вулиці, – в іншому випадку, ваш бізнес ризикує залишитися непоміченим.

Якщо ж ви все-таки придбали приміщення, вхід в який розташований з боку двору, потратьтесь на рекламу і додайте з боку проїжджої частини помітну вивіску-покажчик.

Одним з важливих факторів, що впливають на успішність бізнесу, вважається наявність зручних під’їзних шляхів до офісу.

Навряд чи, вашим клієнтам захочеться петляти по дворах, об’їжджаючи дитячі майданчики і припарковані автомобілі. Велике значення має і наявність неподалік зручного паркування.

Як вибрати офіс?

Її бажаний розмір залежить від того, для якої діяльності ви купуєте приміщення. Наприклад, для магазину необхідна парковка, на якій зможуть легко розвернутися вантажні автомобілі, для ательє або офісу цілком достатньо невеликий стоянки.

Бажано, щоб територія навколо вашого майбутнього офісу була доглянутою, хоча, можливо, простіше буде привести її в порядок своїми силами, зробивши вибір на користь вдалого розташування або вартості приміщення.

Важливо і те, в якому стані знаходяться комунікації, особливо якщо будинок старий, а ви збираєтеся встановити у приміщенні кондиціонери, промислові холодильники або пральні машини, або інше енергоємне обладнання. Слід поцікавитися і наявністю, а також станом, телефонної лінії.

Якщо ви обмежені в засобах, то слід звернути увагу і на оздоблення приміщення, тверезо оцінивши, чи зможе воно простояти в такому вигляді ще, як мінімум, кілька місяців.

Якщо ж мова йде всього лише про оренду, а не про придбання приміщення, то, однозначно, варто вибрати офіс «під ключ», що не вимагає додаткових витрат на ремонт…