Як вигідно продати квартиру?

Часто буває така ситуація, коли на продаж виставляються відразу дві однакові квартири, іноді навіть розташовані в одному будинку…

Вони обидві можуть бути доглянутими, мати пристойний вигляд. Приміщення можуть бути абсолютно ідентичними, але, чому одну з них можуть купити втридорога, а інший абсолютно не цікавляться? Ви хочете, щоб ваша квартира виглядала привабливою для покупців?

По-перше, зверніть увагу на зовнішній вигляд квартири.

В нашій країні зазвичай прийнято робити в квартирах ремонт відразу після придбання, таким чином, як би, знищуючи згадка про колишні її жителів.

Тому деякі помилково думають, що робити ремонт перед виїздом з приміщення – просто безглуздо, тому що нові мешканці, все одно, зроблять його по-своєму.

Але це помилкове уявлення. Перед продажем квартири зробити ремонт потрібно обов’язково!

Як вигідно продати квартиру?

Він необов’язково повинен бути капітальним, хоча б косметичний! Друге – це документи на нерухомість.

Адже більшість покупців прагне залагодити всі питання, пов’язані з угодою, як можна швидше.

Тому, якщо є якісь проблеми з документами, вони, звичайно, будуть шукати більш прийнятний варіант.
Третій пункт – це інтер’єр.

Перед зустріччю з покупцем наведіть квартиру в порядок, звільніть її від громіздких меблів, бо вона візуально може зменшувати простір. А у напівпорожній квартирі покупцям буде легше представляти тут свої речі.
Вартість квартири складається з найрізноманітніших нюансів.

Звичайно, ви не можете поміняти район своєї квартири і збільшити її площу, але ніхто не заважає вам грамотно писати оголошення і зустрічати покупців не трусах, а в піджаку і брюках. Кожен з таких пунктів може позитивно позначитися на вартості вашої квартири…