Як вигідно продати квартиру?

Розмістивши оголошення про продаж квартири, ви зіткнетеся з неприємним фактом – всі дзвінки від потенційних і нечисленних клієнтів так і будуть закінчуватися нічим. Хоча, якщо ви встановите низьку ціну. Зверніться, в першу чергу, до знайомих, цілком можливо, що хтось із них потребує квартирі, і буде здорово, якщо ви готові почекати з повною оплатою, і їм не в тягар – всі задоволені…

До того ж ваше коло спілкування не такий вже маленький, щоб нікого підходящого не знайшлося: родичі, колеги, друзі друзів, врешті-решт, можуть бути задіяні навіть друзі в соціальних мережах і однокласники.

Завжди люди охочіше йдуть на велику угоду саме зі знайомою людиною.

Розмістіть оголошення не тільки в місцевих ЗМІ, але і на сайтах безкоштовних оголошень, на сайтах місцевих газет. Найчастіше, люди, наткнувшись на ріелторів у місцевих ЗМІ, шукають оголошення з текстом «без посередників» в Інтернеті.

Щоб збільшити число потенційних покупців, наслідуйте приклад багатьох метикованих продавців квартир, машин, офісів – повісьте здоровенний плакат на вікна вашої квартири з текстом «Продається…» та номер вашого телефону.

Щоб бути впевненим, що ви зробили все від вас залежне, можна також підготувати роздруківку для розклейки оголошень на дошках оголошень міста, а також для поштових скриньок. Розкидайте по поштових скриньках сусідніх районів – цього буде достатньо, щоб залучити покупців, знайомих з вашим районом і з особливостями вашого будинку (сусіди).

продати квартиру

Якщо, нарешті, до вас завітає покупець озирнутися, підготуйте квартиру, надайте їй товарний вигляд. І не просто товарний, а вид затишного гніздечка (чистого, світлого, досить просторого, граючи світлом, з приємним запахом). Інакше не дивуйтеся, якщо єдиний клієнт вам не зателефонує.

І, оскільки з покупцями у нас явна проблема, будьте готові поступитися в ціні (до певних меж, звичайно).
Якщо все вище перераховане не допомогло, зверніться до надійного ріелтору. Будьте готові заплатити за його послуги кілька тисяч рублів.

Покажіть всі документи на квартиру, розкажіть про її технічний стан, вік будинку, проведених ремонтних роботах, поставте його в популярність про вашої позиції щодо ціни («і ні копійкою менше!..»). Морально підготуйтеся до необхідності певних тимчасових витрат на показ квартири потенційним клієнтам. Поставте ріелтора, в який час ви можете бути на місці, щоб показувати квартиру покупцям.

Використовуючи всі можливі заходи, ви продасте квартиру в максимально короткі терміни і на найвигідніших умовах.