Як вигідно продати квартиру?

Існують ситуації, коли одночасно виставляються на продаж квартири з однаковим плануванням в одному будинку. Квартири досить непогані, господарі сумлінні, так і кімнати мають доглянутий вигляд, але завжди купують ту квартиру, яка дорожче…

Відразу з’являється думка, чому так трапляється? Як повернути ситуацію в свою користь і зробити вашу квартиру вигідніше для покупки яких-небудь людиною?

У Росії завжди після покупки робиться ремонт: щоб нічого не нагадувало про господарів, які жили тут зовсім недавно.

Тому «хитрі» люди не роблять ремонт, думаючи, що навіщо його робити перед продажем, якщо потім він все одно станеться?

Це саме сильне оману. Ось і перед тим як продати квартиру, потрібен косметичний ремонт. Кошти – повірте! – повернутися у потрійному розмірі.

Але от ремонт проведений, а клієнти все одно не погоджуються придбати ваше житло, активно вимагаючи зниження вартості.

А якщо виникнуть якісь непередбачуваності щодо оформлення документів, то вони відразу відмовляться, почавши шукати інший, більш підходящий варіант.

Отже, перед тим, як розмістити оголошення про продаж квартири, ви повинні зібрати всілякі довідки в одному місці з усіх інстанцій. Квартира завжди повинна бути доглянутою і бути в належному вигляді.

Як вигідно продати квартиру?

Слід проводити прибирання кожен день, а коли покупець призначить вам зустріч, ви зобов’язані зробити її ще раз, привівши квартиру в належний вигляд. Найкраще звичайно, звільнити квартиру від усякої меблів, яка займає зайве простір, так вона і візуально зменшує простір.

Потенційному покупцеві треба відчувати себе в майбутній квартирі дуже затишно, як вдома. Якщо квартира буде порожня, то він зможе розставити свої речі так, як він хоче.

Вартість квартири завжди складається з декількох пунктів.

Ви не зможете розширити площу вашої квартири або миттєво зрозуміти район, але ви можете написати цілком грамотне оголошення, зустріти потенційного покупця в цивільному костюмі, а не в піжамі, показавши всі достоїнства і максимально прибравши всі мінуси вашої квартири.

Кожен з цих пунктів сильно впливає на ціну квартири. Якщо ви поставите себе на місце покупця, то ви зможете підійти до вирішення такого питання дуже серйозно, квартира знайде покупця, але з Вашої подачі…