Як вигідно придбати закордонну нерухомість?

Для початку потрібно визначитися, що ж саме ви хочете від зробленої покупки. Чи ви хочете щорічно приїжджати до себе за кордон, щоб відпочити у власному будинку. Або ж це бажання автоматично отримати шенгенську візу. Проте краще всього купувати зарубіжну нерухомість з метою отримання в подальшому прибутку. Це більш поміркований варіант. Здавати власне житло за кордоном можна кількома способами…

По-перше, це здача власного житла своїми ж силами. Деякі здають своє житло своїм знайомим. Варто відзначити, що такий варіант розвитку подій не дуже-то хороший, адже часто з’являються знайомі за кордоном лише на кілька тижнів за рік, що не дозволяє отримати гідного прибутку. Набагато краще здавати житло комусь незнайомому, хто часто та тривало буває в цій країні.

Давати подібні оголошення можна за допомогою різних форумів. Але форуми також не забезпечать високий попит, адже люди не схильні довіряти людям з інтернету. Їм простіше звернутися в різні ріелтерські контори, які в короткі терміни знайдуть підходящий варіант. Та й таким методом дуже важко вести будь-які справи, адже ви знаходитесь на відстані від власного житла і потенційного орендаря.

Можна довірити зайнятися цією справою фахівців. Вони будуть розпоряджатися вашою нерухомість у вашу відсутність. Крім того, існує практика, згідно з якою при купівлі нерухомості компанія, що допомагала вам придбати житло, надалі буде займатися вашим житлом у вашу відсутність. Це обумовлюється при оформленні документів. Це досить хороший варіант, який, на жаль, має свої плюси.

вигідно купити

Це і неможливість такого обслуговування в деяких країнах, як то Домінікана або ж Тайланд, адже там такий сервіс просто не розвинений. Крім того, такий спосіб не гарантує, що житло буде здаватися цілорічно. Так і виплачувати податки потрібно.

Однак щоб добре заробляти на купленої нерухомості, слід добре вибрати і місце розташування об’єкта покупки. Адже є такі країни та регіони, які дозволять отримувати прибуток від оренди цілорічно. По–перше, це різні курортні регіони.

Такий вид оренди носить сезонний характер, що має на увазі під собою відсутність стабільного доходу. Можна купувати нерухомість в столицях або ж у великих містах країни. Це особливо хороший варіант, адже такий вид оренди дозволяє отримувати дохід практично круглий рік.

Слід зазначити, що в європейських країнах досить просто оформити всю потрібну документацію, яка дозволить вам вільно здавати власне житло в оренду і отримувати непоганий дохід з цього.