Як вигідно взяти квартиру в оренду?

Якщо ви все ж вирішили шукати житло самостійно, то готуйтеся втратити дуже багато часу, адже шукати підходящий варіант по оголошеннях в газетах, расклеенным по місту листівками та Інтернету дуже довго і малоефективно…

Безліч варіантів відмітається відразу. Люди, які дали оголошення про квартиру за 500 доларів, потім будуть пропонувати її за 500 доларів, вважаючи, що різниця невелика і можна буде поторгуватися.

Часто буває, що за місце двокімнатної квартири, про яку йшлося у оголошенні, вам будуть пропонувати однокімнатну квартиру, або навіть просто кімнату « на тій же вулиці і не дорого»!

Якщо подумати то від усього цього небагато користі, до того ж вам доведеться запастися газетами, журналами, відвідувати тематичні форуми і сайти в Інтернеті, при цьому ви будете витрачати багато часу і нервів.

А потім ще перегляд квартир! Більшість з яких не відповідають не опису не ціною. Вам доведеться спілкуватися з незрозумілими господарями, спілкування з якими принесе вам чимало задоволення.

Так яка ймовірність знайти хорошу квартиру за хорошою ціною і до того ж дуже швидко? Шукати через знайомих і друзів буде так само дуже важко і довго. Є можливість знайти квартиру або провести самостійно операцію з нерухомістю, без неприємних наслідків? Звичайно, є.

Очевидними стають переваги ріелторських агентств.

взяти квартиру в оренду

Вони гарантують вам безпеку і законність грошей, звільнять вас від головного болю, а найголовніше, вони дозволять заощадити багато часу, так як мають велику кількість інформації.

А як вам відомо, час — гроші, і тільки подумайте скільки ви збережете нервових клітин, а вони, як відомо, не відновлюються. У разі обману з боку нечистого партнера, ви просто втратите свої гроші.

Порівняйте ризик і власні можливостями, з можливостями і гарантією фірми. В даному випадку економія засобів себе не виправдає. Хоча звичайно ви можете особисто зустрітися з орендодавцем і знімете квартиру нижче ринкової вартості і природно залишитеся у виграші.

Вам потрібно підійти впритул до вирішення цього питання, будьте уважні та обережні, поставтеся до справи з усією відповідальністю і серйозністю, не поспішайте, зважте всі «за» і «проти».

І якщо ви вирішили зняти квартиру, обов’язково укладіть договір з орендодавцем, а якщо ви купуєте квартиру, зверніться за допомогою до юриста. Бажаємо вам удачі…