Як вигідно здати квартиру?

Ті, хто хочуть здати житло, дуже часто забувають, що запорука успішного пошуку орендарів – це правильно сформульовану пропозицію своїх послуг. Іноді орендна плата, запропонована орендодавцем, занадто висока для надається квартири…

Ситуацію необхідно оцінити, як би «зі сторони» – неупереджено. Орендна плата повинна бути адекватною, відповідати середньоринкової вартості.

Пропонована квартира повинна бути обов’язково чистою, її не можна захаращувати непотрібними речами.

Для прибирання можна навіть вдатися до послуг спеціалізованих фірм.

Краще, якщо в квартирі буде трохи меблів, ніж нагромадження старої непотрібної, може бути, навіть зламаною меблів.

Не потрібно перебільшувати, кажучи про переваги місця розташування квартири.

Квартиронаймач вже на місці зрозуміє, що ви злукавили. Так можна зовсім втратити його довіру, і угода не відбудеться.

Потрібно бути якомога привітніше і доброзичливіші з потенційним клієнтом, що є важливою складовою укладення успішної угоди. Треба йти на компроміси, в розумних межах, звичайно.

Якщо в квартирі, яку ви здаєте, ні, давно не було ремонту, не потрібно думати, що нові мешканці будуть з задоволенням приводити її в порядок.

Як вигідно здати квартиру?

Навіть, якщо орендар буде прагнути заощадити навряд чи це змусить його в’їхати в непридатне для проживання житло.

Перед тим як ви будете пропонувати свою квартиру в оренду, перевірте стан всієї сантехніки, замініть все, що вийшло з ладу.

В квартирі обов’язково повинні бути спальні місця. Якщо квартира однокімнатна, то обов’язково повинен бути диван, краще, якщо він буде розкладатися.

Меблі в квартирі повинна бути недорогою, але добротною. Крім меблів, обов’язково наявність мінімуму побутової техніки. То є холодильник, пральна машина, телевізор збільшать ваші шанси на швидке і вдале завершення угоди.

Техніка також повинна бути необов’язково дорогий, але справно працює. Добре, якщо в квартирі будуть Інтернет і телефон. Інтернет у наш час може бути навіть важливішим за наявності телевізора.

Великим попитом користуються квартири, що мають лоджію або балкон. Для деяких орендарів обов’язковим є наявність домофона. Деякі орендарі цікавляться і наявністю кондиціонера в квартирі. Плата за оренду, в такому разі, може бути трохи збільшена…