Як вигідно зняти та здати квартиру в Москві?

Будь-яка людина, який коли-небудь жив у Москві, вставав перед важким вибором: або взяти для знімання дорогу житлоплощу з усіма гарантіями безпеки від фірми, яка займається нерухомістю, або взяти для знімання досить дешеву квартиру без всяких гарантій…

Порівняно з минулими роками, сьогоднішній ринок оренди квартир в Москві став більш диким, ніж ринок купівлі-продажу квартир, на якому вже багато років існують визначені норми і правила.

За цими правилами і відбуваються угоди між сторонами. На таких ринках вже з’явилися різні великі гравці, які давно займаються цим.

Але, якщо сказати про оренду, то тут не все так гладко. Великі і дрібні структури, непрофесійні агентства, приватні та професійні ріелтори – все можна побачити.

Все це призвело до того, що ринок оренди став переповнений різними людьми і компаніями, і не розбереш, де якісні гарантії, а де – ні. Найм та здача квартир перетворилася в дуже ризиковану сферу, де незрозумілі ні ціна, ні послуги, ні якість всіх послуг.

здати квартиру

З-за всіх цих «непонятки» і з’явилося на ринках оренди величезна кількість дрібних власників, які хочуть вигідно продати квартиру в столиці.

Хотілося б навести приклад. Якщо ви приходите в агентство нерухомості, то вам відразу скажуть, яка квартира вам підійде по вказаним параметрам. Ціна такої квартири в місяць буде коштувати в діапазоні 23 000 – 27 000 рублів.

Але ви можете спробувати знайти і дешевше, наприклад, на 25%, і квартира нічим не буде відрізнятися від тієї, яку ви взяли б в агентстві. Різниця лише в тому, яку гарантію вам запропонують в різних агентствах.

Існують два хороших способу, як зняти квартиру, якщо ви будете шукати її самостійно. Можна спробувати пошукати оголошення в Світовій мережі або без утомливих пошуків піти в спеціальне агентство і проконсультуватися з фахівцями.

Звичайно, можна пошукати оголошення про здачу і зніманні квартир на стовпах, але так робити дуже небезпечно, вас ніхто не застрахує від невдач. А під такими оголошеннями часто криються шахраї, і таким чином зняти квартиру в Москві буде дуже складно, і ніяких гарантій від цієї угоди не буде…