Як з розумом здати нерухомість?

Хоча, на перший погляд, здається, що здати нерухомість дуже просто, насправді, без зважених та обґрунтованих рішень тут не обійтися…

І, якщо самостійно не виходить справитися з цим питанням, то можна звернутися в агентства нерухомості, які допоможуть швидко знайти орендаря.

Оцінюємо нерухомість самі.

Кожен об’єкт нерухомості можна віднести до певного класу. Вартість орендної ставки повинна призначатися у відповідності з пропозиціями на ринку, класом нерухомості, престижністю району.

І тут важливо не перебільшити переваги розташування нерухомості.

Якщо оцінка району, з боку орендаря, не буде відповідати оцінці орендодавця, то довіра між цими сторонами не буде встановлено. Якщо власник завжди буде готовий йти на компроміс, то можна розраховувати на довготривалу оренду.

Слід критично оцінити саму квартиру, перед тим як її побачить орендар. Чим менше в ній буде мотлоху, поламаних меблів, тим більше ймовірність, що орендар вибере цю нерухомість.

Звичайно, квартира повинна бути чистою. Якщо власних часу і сил не вистачає, то можна залучити фахівців з клінінгу, які працюють в кожному місті.

Житло економ-класу.

На ринку у великій кількості представлена нерухомість економ-класу. Для більш успішної оренди необхідно дотримуватися наступних рекомендацій.

– Всі непотрібні речі і поламані меблі повинні бути вивезені.

– У квартирі повинні бути зручні спальні місця. Це можуть бути дивани, на яких в розкладеному стані вільно розмістяться дві людини.

здати нерухомість

– Вся сантехніка повинна бути перевірена, і при необхідності відремонтована або ж замінена новою.

– Квартира повинна мати якісну (хоч і недорогу) меблі. В ній обов’язково повинні бути такі предмети: шафа, комод, стіл.

– Побутова техніка також повинна бути в мінімальному наборі, необов’язково дорогої, але якісною: телевізор, холодильник, пральна машина, кондиціонер.

Перевагою будь-якої квартири для оренди стане наявність у ній телефону та Інтернету. Дана обставина, часом, є вирішальним при виборі орендованого житла молодими людьми або студентами. Також перевагою при виборі нерухомості є наявність балкона (лоджії), домофона, які можуть підвищити вартість орендної плати, навіть житла економ-класу…