Як заощадити на іпотечному кредиті?

Є секрети і тонкощі в іпотечному кредитуванні? Може для позичальника іпотека виявитися вигідніше, ніж говорять в рекламі? Зрозуміло, є свої секрети…

Необізнана людина думає, що між банками немає ніякої різниці, а іпотечні програми відрізняються один від одного тільки, що залежать від строку кредиту, відсотковими ставками. В принципі, це так. Але не зовсім.

Позичальникові, який йде в банк за кредитом, ніхто не повідомить недоліків тієї чи іншої програми.

Продемонструють тільки переваги. Але, як же тоді дізнатися всю правду, і вибрати найкращу іпотечну програму? Вихід є!

Це оптові іпотечні знижки. В їх отриманні вам може допомогти іпотечний брокер. Ви зможете заощадити не одну тисячу доларів на брокерських знижки – від 0,5 до 1,5% від річних ставок!

Комісія брокера окупиться за перший рік обслуговування, після чого ви почнете одержувати фактичну вигоду. Але далеко не всі іпотечні брокери вигідні.

В першу чергу, у іпотечного брокера повинні бути преференції і знижки в банках, він повинен мати необхідні дипломи і сертифікати, а також бути членом великої іпотечної організації.

Серйозний іпотечний брокер повинен запропонувати вам кілька вигідних варіантів кредитів, не замовчуючи про додаткові витрати і комісіях.

заощадити на іпотечному кредиті

До речі, іпотечні брокери зазвичай беруться найбільш проблемні та складні випадки. Якщо у вас маленький стаж, непідтверджений дохід, немає початкового внеску, немає прописки або громадянства – іпотечний кредит ви зможете взяти з допомогою іпотечного брокера.

У досвідченого брокера є інформація не тільки про кредити на квартири, але і на кімнати, будинки, офіси та земельні ділянки. Крім того, у вас є можливість отримання готівки на будь-які цілі під заставу вашої нерухомості. Послуги іпотечного брокера полягають у підборі нерухомості і проведення всієї операції.

При цьому враховуються всі тонкощі, так як, навіть на самому першому етапі, необхідно врахувати всі можливі перешкоди в узгодженні угоди з оціночної та страхової компаніями і банками, а також обійти ці перешкоди.

До фахівців можна звернутися за консультацією з питань кредитування, щоб з’ясувати, чи має сенс мати справу з обраним іпотечним брокером.

Зробивши правильний вибір іпотечного брокера, ви зможете заощадити істотну суму коштів при виплаті іпотеки. Не сумнівайтеся в тому, що іпотека може виявитися дуже вигідною…