Як заощадити на оренду заміської нерухомості?

Пошуки заміського будинку на літній період знаходяться на самому піку. Для більшої економії можна вибрати ті райони, які належать до потерпілих від сталися там пожеж…

Ріелтори вважають, що цей факт змусить значно знизити орендну плату в даних районах, адже і раніше вони не мали особливого успіху у населення.

Очікується, що плата за оренду знизиться приблизно на 15%. Хоча даний варіант для багатьох буде не зовсім привабливим.

Агенції ставлять до відома про те, що пошуки будиночка на літо почалися ще в зимовий період, але ось угоди були укладені лише невеликою кількістю орендарів, так як інші зайво перестрахувалися.

Це й не дивно, адже фірм-одноденок на сьогоднішній день досить багато, причому, постраждалих від спілкування з ними ще більше.

Найчастіше, будиночки з низькою і середньою ціною розташовані або в селах, або в дачних товариствах.

Якщо ж будиночок доповнено охоронною системою, то і сума за його оренду підвищується. На сьогоднішній день відстань котеджу від МКАД не робить великого впливу, адже на передовій план вийшли інші параметри.

До них відносяться: якість будівлі, зручність транспортного сполучення, комунікації, а також наявність природних об’єктів.

Це далеко не всі показники, які наполегливі і виборчі орендарі хочуть отримати.

Як заощадити на оренді?

Вибір орендованого будови залежить від того, хто саме буде в ньому перебувати, чи буде це бабуся з онуками або ж молода пара. Якщо розглядати перший варіант, то віддаленість не грає практично ніякої ролі. Головне – це наявність невеликого лісу та водойми.

А от у другому випадку більш прийнятними будуть заміські будинки, що мають якісний набір характеристик, який допоможе закоханим насолодитися відпочинком і скрасити їх і без того прекрасну життя.

При бажанні розташуватися у звичайній дачі у орендаря вибір істотно скорочується, оскільки їх відсоток не досягає і 5. Надати дачу для відпочинку, та ще й під час відпусток, готові далеко не всі громадяни.

Мінімальна сума, яку необхідно буде виплачувати за будинок в місяць, становить близько 10 тисяч рублів. В даному випадку будиночок буде невеликий, а зручності зведені до мінімуму, тобто це наявність опалення і електрики, а ось воду необхідно буде носити з криниці.

Вибір залишається за населенням, і багато в чому він залежить від особистих уподобань і умов, що надаються проживання…