Як здати квартиру в оренду?

Інтенсивність ринку найму житла в нашій країні безпосередньо залежить від сезонності. Так, наприкінці весни-на початку літа попит на житло мінімальний…

Студенти, що навчаються у ВУЗах, далеко від своїх міст, повертаються на літні канікули додому, абітурієнти починають вибір житла тільки після оголошення результатів вступних іспитів, а це тільки друга половина літа.

Ще одна категорія наймачів – відрядження працівники, бізнесмени чи управлінці, що працюють в інших містах, також, як правило, на річний період роз’їжджається по домівках.

Тому, весняно-літній період року є «мертвим» сезоном для наймодавців.

Але саме в цей період можна і потрібно підготувати свій об’єкт до сезону, зробивши його максимально привабливим і конкурентноздатним.

Для того, щоб найбільш ефективно і вигідно здати квартиру в найм, слід врахувати такі вимоги, що діють на цьому ринку.

Технічний та санітарний стан квартири повинно бути хорошим. Чим вище якість ремонту і, чим він свіже, тим вище шанси знайти гідних і платоспроможних наймачів, стабільно і сумлінно сплачують орендну плату.

Плюсами є склопакетами на вікнах, плитка на підлозі коридору і кухні, сучасна сантехніка у ванній кімнаті і туалеті.

Як здати квартиру в оренду?

Обладнання та обстановка, квартири, щонайменше, просто повинні бути.

Пройшли часи, коли в здаваної квартирі досить було поставити старий диван зламаний телевізор, що показує одну програму.

Сьогодні холодильник, кухонні меблі, плита і духовка, телевізор, мікрохвильова піч і пральна машина – необхідні атрибути для найму квартири.

Також, обов’язковим є м’які меблі, шафи і обладнане спальне місце. Враховуючи нестабільність клімату в середній смузі Росії останнім часом і перебої з постачанням гарячої води та опалення, великим плюсом буде установка в квартирі водонагрівача і кондиціонера.

Безумовно, все це значно здорожить вартість самої квартири, натомість, дасть більше великий вибір потенційних наймачів і підніме вартість орендної плати за таку квартиру. Крім того, ви інвестуєте кошти у свій власний об’єкт, роблячи його більш ліквідним…