Як знайти покупців на свою нерухомість?

Дуже часто постає питання про продаж старій квартирі при переїзді в інше місто або навіть в іншу країну. Але які люди вважають, що здійснити продаж дуже просто…

Обов’язково потрібно зустрітися з працівниками ЖЭСа, агентами нерухомості, сходити до нотаріуса.

Вам необхідно навчиться аналізувати отримані дані, не вірте відразу всім, щоб не бути обдуреним.

Від настирливих громадян, зайвих труднощів вас врятує тільки що придбаний новий телефонний номер, і на майбутнє розмовляйте з приводу житла тільки за нього.

Для того щоб зацікавити людей вашою пропозицією, і вам не дуже хочеться витрачатися на ваш час і фінанси?

Дати рекламу в усі можливі журнали і газети, це вважається самим ідеальним рішенням. Заплативши за кілька номерів газети, ви позбавите себе від зайвих поїздок і до вашої подив отримаєте величезну знижку.

Влаштуйтеся зручніше за і напишіть план оголошення, 3-4 раз перечитайте ваше оголошення. Не забувайте про дрібниці, краще оголошення розгорнути відразу, тому що в майбутньому всі клієнти будуть діставати вас однаковими питаннями про те, коли був зроблений ремонт і скільки метрів в квартирі.

Як знайти покупців

Є ще хороший для вас варіант – це інтернет. В інтернеті величезна кількість разів проглядаються оголошення про продаж квартири. Завдяки розвитку інтернету, можна швидко дізнатися розцінки на всі продавані квартири. Хочете, отримаєте більше фактів, поговоріть з власниками таких же квартир, дізнайтеся, чи вони готові опустити ціну.

Обов’язково запишіть телефони професійних агентів з нерухомості вони точно знають ціну квартирах і ще більш потрібну інформацію для вас. Потім залишається тільки чекати, почекати приходу клієнтів, і при огляді квартири потрібно знати відповіді на які визначають питання.

Цей період часу не менш відповідальний, підготуватися доведеться також грунтовно. Спершу відшукайте документи від квартири, і довідку про те, що заборгованості по оплаті немає. Нехай глянуть на вікна, коридори, килими, і все що захочуть.

Перед приходом клієнта зробіть генеральне прибирання, щоб було свіжо. Якщо клієнт викликає довіру, робіть йому знижку, якщо всі будуть задоволені, він обов’язково купить квартиру.

Бажаю вам вдалої оборудки…