Як зняти квартиру на маленький термін?

З різних причин і в силу різних життєвих ситуацій, люди знімають квартиру в Москві на нетривалий час. За визначенням ріелторів, короткострокова оренда триває від 1 дня до 6 місяців, і, як правило, це малогабаритні квартири середнього рівня комфорту…

Хто орендує житло, та хто його здає?

Для власника завжди вигідніше і зручніше здавати житло на довгий термін: постійні перевірені наймачі, менше витрат на догляд за квартирою (це бере на себе орендар), менший ризик псування майна і т. д. Однак є квартири, які не беруть в тривалу оренду.

Наприклад, це малогабаритне житло у гучних районах або біля транспортних магістралей. Іноді в короткостроковій оренді зацікавлені і самі власники.

Звичайно на короткий термін житло знімають люди, які приїжджають у робочі відрядження, або компанії туристів, для яких зняти квартиру в Москві на кілька днів буде дешевше, ніж проживати в готелі.

Скільки ви заплатите за оренду житла в Москві? На ціну орендованої квартири впливають стандартні показники: місце розташування, стан, площу, час року і т. п.

Як зняти квартиру

Сьогодні квартира економ-класу в Москві буде коштувати від 2 500 до 4 000 рублів, житло класом вище – до 7 000 рублів, а преміум-класу – близько 10 000 рублів.

Як правило, наймач вносить передоплату, розмір якої залежить від терміну оренди. Якщо це кілька днів, то депозит складе розмір оплати за добу проживання. Якщо це кілька місяців, то передоплата складе десь половину місячної оренди.

Дуже часто власники квартир здають свої квартири в оренду ріелторським компаніям, які беруть на себе обслуговування і здачу житла. Власник щомісяця отримує фіксовану в договорі суму, а ріелтори заробляють на різниці між реальною орендною ставкою і сумою за договором з власником.

Як захиститися від шахраїв? Основне правило – укладення договору, в якому перераховуються всі деталі знімання житла: учасники угоди, ціна, опис квартири на момент підписання договору, санкції у разі псування майна і т. п.

Багато воліють заздалегідь знімати житло в Москві через Інтернет. Це, звичайно, правильно. Але ніколи не укладайте договір на підставі фотографій, виставлених на сайтах, дочекайтеся, коли особисто побачите житло, чи обов’язково обговоріть, що, якщо квартира не буде відповідати опису, то договір анулюється…