Як зняти квартиру в Підмосковї?

Сьогодні зняти квартиру де-небудь у Підмосков’ї хочуть багато. Так як комусь саме звідти ближче добиратися до роботи. А хтось цінує свіже чисте повітря…

Однак для більшості прагнення зняти житло в Підмосков’ї обумовлено в першу чергу вартістю оренди.

Ціни на оренду квартири в столиці нерідко на порядок вище, ніж у Підмосков’ї.

Більшість тих, хто вже зневірився зняти собі квартиру в Москві внаслідок дуже високих цін, починають активно шукати підходяще житло де-небудь у Підмосков’ї.

Та засмучуватися не потрібно, особливо, якщо основний предмет ваших переживань – це кількість часу, який вам доведеться витрачати на дорогу до своєї роботи.

Зняти квартиру в столиці, навіть не в центр і не поблизу з центром, а в досить віддаленому спальному районі можливе, проте не набагато дешевше. Будинки там нові, оренда відповідно коштує на порядок дорожче.

І як правило, до віддалених від центру спальних районів найчастіше ще не прокладено гілки метрополітену. Отже, добиратися до вашої роботи вам буде досить проблематично.

Якщо знімати житло в Підмосков’ї, то більша частина даних проблем відразу відпадає. А особливо коли квартира знаходиться безпосередньо в крокової доступності від найближчої залізничної станції.

Витративши не більше ніж 15 хвилин на шлях до станції, ви максимум вже через годину будете в центрі Москви. До того ж всі московські вокзали знаходяться поблизу від центру міста. Значить, перше, про що варто потурбуватися при бажанні зняти житло в Підмосков’ї – це віддаленість від залізниці.

Можна заперечити, що в цілому проїзд на електричці в підсумку обійдеться в копієчку. Однак проїзний на даний вид транспорту допоможе заощадити вам третину витрат. Зате у вас не буде ніяких запізнень із-за пробок.

Ще одне, що необхідно враховувати – це інфраструктура безпосередньо того місця, де ви плануєте жити. Це досить актуально саме для людей сімейних, особливо якщо у них є діти.

Плануючи зняти житло в Підмосков’ї, вам потрібно обов’язково поставити запитання своєму ріелтору: чи є в цьому місті або селищі школа, дитячий садок, поліклініка і аптека. Є там поблизу магазини?

зняти квартиру в Підмосков’ї

І якщо не буде вистачати чогось з перерахованого, то сміливо торгуйтеся. Проте лише в тій ситуації, коли впевнені, що ви припали до вподоби господареві як його потенційний орендар.

Зняти будинок або квартиру в Підмосков’ї, можливо і в такому районі, де відсутнє залізничне сполучення. Тоді вам звідти до Москви доведеться добиратися наземним транспортом: маршрутним таксі або рейсовим автобусом.

Вас це не повинно бентежити, так як в таких районах вартість на оренду житла досить невелика. І знявши прекрасне житло де-небудь в природній зоні Підмосков’я зовсім за невелику суму, зможете заощадити саме на оплату транспорту.

Якщо порівняти витрати на оренду квартири плюс транспортні витрати, в цілому можна побачити, що в підсумку суми будуть один від одного практично не відрізнятися.

Зняти квартиру або будинок у Підмосков’ї набагато простіше, якщо скористатися послугами агентства нерухомості. Фахівець агентства з оренди допоможе врахувати всі нюанси і ваші уподобання, а також узгодити їх і підібрати підходящий варіант. Вам лише залишиться подивитися варіанти, прийняти рішення про вибір житла і жити собі в задоволення…