Як зняти житло?

Всім відомо, що зняти житло можна через ріелторські агентства. Але в чесності посередників стали сумніватися багато…

З кожним днем стає все більше громадян потерпілих збиток від неякісних послуг посередників у винаймі житла. У шахраїв з роками виробилися численні схеми. Одні з них безглузді які розпізнати не становить особливої праці, а інші не зрозумієш і після того як тебе обдурили.

Почнемо з того, що зняти житло на сьогоднішній день дуже дорого, а посередник бере не менше 50 % з місячної суми та ще й немає ніякої гарантії, що гроші будуть використані на користь. Можна обійтися і без нього.

Досить використовувати їхні методи. Щоб зняти житло необхідно знайти людину який його здає. Знайти можна розклеїли оголошення по зупинкам або під’їздах у тому районі, в якому вам зручно буде добиратися до роботи або ще кудись.

Також використовувати інтернет в якості пошуку, так як квартироздатель іноді намагається сам знайти клієнта. Звичайно ж не в кожного вистачає часу шукати житло самостійно, тоді мимоволі доведеться користуватися послугами посередників.

Як зняти житло?

Якщо ви вже зважилися скористатися послугою посередника вам необхідно знати, що ріелторське агентство з законом бере гроші за інформацію, а правильна вона чи ні це вам перевіряти.

Існує одне тільки правило не поспішайте розлучатися з грошима. Зв’язавшись з агентством по телефону вас будуть просити прийти в офіс і укласти договір оплативши його. Не зв’язуйтеся, це напевно аферисти.

Договір підписується після того як ви оглянете житло і переконайтеся в адекватності господаря. А якщо ви оплатите гроші в офісі то напевно виявиться, що господар на роботі, у них всі агенти зайняті, а вказаний ними адреса невірний.

А в договорі, дрібними літерами буде написано, що дане ви сплачуєте гроші за надану інформацію, а не за пошук відповідного для вас житла.

У цій сфері ще багато обманів на яких можна нарватися, тому не поспішайте користуватися посередниками намагайтеся самі шукати житло…