Яка нерухомість в Євросоюзі доступна?

Вибираючи нерухомість за кордоном, Ви не зможете не звернути увагу на таку країну, як Болгарія. Її перше і важливе достоїнство полягає в близькості до Росії…

І, незважаючи на те, що територія країни відносно невелика, її мальовничість здивує будь-кого.

Оскільки Болгарія була прийнята в ЄС, то природно всі аналітики заговорили про те, що нерухомість в Болгарії – саме вигідне і доступне вкладення капіталу.

На даний момент Болгарія – це не тільки країна, де процвітає успішний бізнес, але і місце досить непоганих курортів чорноморського узбережжя.

Але, незважаючи на все це, ціни на нерухомість тут неухильно падають.

Натомість зростання попиту очевидний.

Агентство з нерухомості DOKI повідомляє, що в перші післякризові місяці близько 15% клієнтів бажали придбати нерухомість саме в Болгарії. Ця країна відрізняється великим розкидом рівня життя, і, відповідно, розходження цін на нерухомість.

Директор компанії «Distant Management» Наталія Завалішина повідомляє, що тільки в Туреччині і Болгарії найширші цінові спектри. Ціни варіюється від 45 тис. євро до неймовірно дорогих пентхаусів і вілл.

Однак з-за вступу Болгарії в Європейське Співтовариство, очікується підйом цін на нерухомість, який вже став помітний. Болгарія, як і Іспанія, відрізняється простою схемою придбання нерухомості.

Наприклад, без особливих зусиль Ви зможете придбати апартаменти в Варні або шикарний котедж на Золотих Пісках. Вам знадобиться мінімум часу і засобів для вирішення проблеми з покупкою. Варто зазначити, що для іноземців немає обмежень на покупку нерухомості.

нерухомість в Євросоюзі

Зараз починають процвітати нові схеми продажу житла в розстрочку для залучення більшого числа потенційних покупців. Важливим пунктом є те, що власник житла може отримати для себе, чоловіка і дітей до 21-ого року візу на три роки.

Як обговорювалося вище, Болгарія – член Європейського Співтовариства, завдяки чому Ви зможете відвідувати не тільки цю країну, але і навколишні країни. А поки Ви будете відсутні в країні, Ви маєте можливість з легкістю здати своє житло в оренду.

Безсумнівно, цю країну варто розглядати в якості претендента на вкладення Ваших капіталів. Країна славиться неймовірною екологією, тут чисті повітря, вода, а значить, і продукти.

Низький рівень злочинності, теж не може залишитися непоміченим. Варто звернути увагу і на те, що ця країна стабільна у своєму політичному становищі, а зараз це величезний плюс.

Всі позитивні сторони покупки нерухомості саме в Болгарії описати неможливо, це і море, і клімат, і природа. Ви безсумнівно залишитеся задоволені своїм вибором…