Яка різниця між квартирами в Москві?

Як показує статистика, за квітень минулого року різниця у вартості виставлених на реалізацію квартир відрізнялася у 136 разів. Агентство «REGNUM» з посиланням на інформаційний центр «Де Цей Будинок» повідомляє, що найдоступніша квартира виставлена на продаж по вулиці Бураково, 1, корп. 2…

Її вартість близько 3 млн. рублів. Будинок був побудований в 1961 році і був призначений для працівників заводу «Феєрверк».

По своїй конструкції будинок вельми примітний. Це п’ятиповерхівка з залізобетонними покриттями. Всі 176 квартир будинку – однокімнатні площею не більше 18 кв. м., відсутні ліфт і сміттєпровід.

Є гаряче і холодне водопостачання. Також є опалення та каналізація.

Квартира розміщена на 4 поверсі, житлова площа становить приблизно 13 кв. м.

Квартира має ряд суттєвих недоліків, а саме: розміщення на околиці сходу Москви, віддаленість від станцій метро (до найближчої станції метро «Шосе Ентузіастів» добиратися треба хвилин 20 пішки).

Сам будинок знаходиться в промисловій зоні – по обидві сторони будинку розташовані заводи.

Беручи до уваги все вищесказане, власники квартири готові знизити її вартість і навіть розглядають розглядають варіанти з іпотекою.

Яка різниця між квартирами в Москві?

Слід зазначити, що для таких критеріїв оцінки квартири і його розмірів, виставлена її вартість (178 тис. рублів за 1 кв. м.) слід вважати завищеною.

Вартість найдорожчої квартири площею до 500 кв. метрів у центрі Москви становить 435 млн. руб.. Квартира розплановане за індивідуальним замовленням, найбільш свіжі дизайнерські рішення, втілені в її оформлення.

На нульовому поверсі є своя парковка на дві машини. А на п’ятому поверсі розташований невеликий спортивний зал. Автоматизована вона по вищому розряду.

Вартість квадратного метра такої квартири складає 868 тисяч рублів. У декількох кроках – станція метро. Хоча для людини, здатного купити таку квартиру, метро не буде мати істотного значення, з іронією відзначають аналітики.

Іпотека в даному випадку просто нереальна, оскільки жоден банк не надасть кредит на 500 тисяч рублів, хіба що сам власник банку не має намір купити цю квартиру…