Яка ситуація з нерухомістю на Мальті?

В 2004 році держава Мальта приєдналася до Європейського Союзу, після чого почалася ліберальна реформа в області нерухомості, щоб залучати закордонні інвестиції до себе в країну…

Зараз закони в процесі спрощення, все ж для іноземних громадян існують деякі обмеження, які перешкоджають їм безпосередньо інвестувати капітал в цю чудову країну.

Іноземні приватні особи на сьогоднішній день не можуть набувати на Мальті комерційну нерухомість.

Хоча це можна обійти, створивши спільне підприємство з громадянами острова Мальта.

нерухомість на Мальті

Приєднавшись до Європейського Союзу, Мальта в майбутньому спростить чинне законодавство і незабаром тут буде досить розвивається і прибутковий ринок нерухомого майна.

Мальта дуже вигідна країна для бажаючих вкласти заощадження в нерухомість. Це крихітна країна, з населенням менше 1 млн. чоловік, більшість з яких розмовляють на англійській мові.

На острові Мальта сприятливий середземноморський клімат, який вважається найкращим у Середземномор’ї. Головним плюсом для вкладення капіталу в нерухомість, є низькі процентні ставки.

Незважаючи на деякі обмеження, на Мальті можна без проблем придбати одну житлову нерухомість. Кращий варіант – це квартири елітного класу, які продаються за досить доступними цінами.

Не пропустіть шанс придбати житло в чудовій сонячній країні…