Яка ситуація з нерухомістю у Франції?

Протягом певної кількості років, приблизно 12, нерухомість Франції помітно зростала в ціні. Але зараз настав період стабільності цін на нерухомість середнього рівня у Франції. Причому наданий величезний вибір нерухомості в недорогому сегменті…

Але спостерігається падіння продажів новобудов, і одночасно з цим спостерігається зростання процентних ставок на іпотеки, він доходить до 3.7 %. Банки Франції дивлячись на кредитний криза США більш ретельно початку відноситься до видачі кредитів, з-за чого зменшилася кількість виданих кредитів за рік.

Яка ситуація з нерухомістю у Франції?

У даний момент французи не розташовані до купівлі житла, проте вдало розташовані дорогі садиби швидко знаходять свого нового власника, а ось розташовані в не зовсім вдало районі можуть довго простояти в очікуванні свого покупця. У зв’язку з цим відкривається новий напрям в торгівлі нерухомістю Франції, це покупка нерухомості жителями інших країн.

У покупців з’явилася можливість торгуватися.

Для інвесторів запропоновано величезний вибір різного роду будівель ціною до 100 000 євро. Найбільш затребуваними будівлями є ті, які вимагають якогось ремонту, після проведення якого ціна на цю споруду зросте в 2-3 рази. Це хороший спосіб вкладення грошей.

У Франції є можливість придбати собі у власність не дорогі апартаменти. Але ціна ви самі розумієте буде залежати від району, де розташована ця будівля. Найдешевшим буде житло в сільській місцевості, в районах де немає доступу до моря. У Парижі орієнтовна ціна за 1 кв. м житла варіюється в районі 6000 євро…