Яка зараз популярна нерухомість?

Ринок нерухомості Іспанії в основному представлений віллами, будинками і апартаментами. Наприклад, їх відмінність в тому, що апартаменти завжди розташовані поруч з морем, а вдома продаються з великим, доглянутим присадибною ділянкою…

В Іспанії затверджена і застосовується найпростіша процедура покупки нерухомості.

Від іноземного громадянина не потрібно великої кількості документів і зайвих довідок, щоб стати повноправним власником будинку.

Також іноземцю не потрібен спеціальний дозвіл від органів влади на покупку нерухомості в Іспанії.

Податок за придбану нерухомість в Іспанії становить всього 0,3 % від її вартості.

В Іспанії іноземному покупцеві також досить просто оформити іпотеку, при цьому проценти за іпотечним кредитом банк встановив дуже низькі.

популярна нерухомість

Саме тому придбати закордонну нерухомість простіше і дешевше в Іспанії.

У Чорногорії до кінця 2007 року придбати нерухомість можна було дуже дешево.

Зараз, покупка нерухомості в Чорногорії і витрати на оформлення нерухомості у власність будуть, у порівнянні з Іспанією, досить високими, а послуги ріелтора обійдуться покупцеві не менш ніж за 3% від вартості нерухомості.

Незалежно від цього, Чорногорія, на сьогоднішній день, займає лідируюче положення в сфері продажу нерухомості іноземним покупцям.

Якість нерухомості в Чорногорії завжди було і залишається високим, як і в Іспанії, і ціни порівняно з іншими країнами досить прийнятні.

Важливими достоїнствами Чорногорії, які приваблюють іноземних покупців, є дивовижної краси природний ландшафт, гори, море і особливо, гірськолижний відпочинок в зимовий час…