Які існують види заміської нерухомості?

Сучасна заміська нерухомість представлена не тільки 6 сотками землі з «курячої хатинкою», але і масивними будівлями на одного або більше власників, справжніми фортецями і палацами…

Можна зустріти оголошення про продаж лейнхаусов, вілетт та інших незрозумілих об’єктів. Щоб уникнути плутанини і бути обізнаним у справах подібного роду, пропонуємо уважно розглянути види нерухомості, розташованої за містом.

Якщо мова йде про одноособових володіннях, то багато чого залежить від площі споруди та земельної ділянки, а також від архітектурного стилю.

• Котеджі (вони ж просто вдома) – житлові об’єкти в селищах економ — та бізнес-класу.
• Вілла – елітне житло з середземноморською архітектурою.

• Резиденція – домоволодіння представницького класу з великими площами – як вдома, так і землі (від 0,5 га і більше). Повинні бути присутніми і інші дорогі споруди: наприклад, басейн або освітлюваний тенісний корт.

• Садиба – будинок, побудований на великій відстані від міста і оточений природою. Садибні будинки прийнято зводити з натурального дерева, а на території повинні бути стайня, вольєр для мисливських собак, будинок для обслуговуючого персоналу.

При достатній земельної площі на території ділянки будують лазню, монтують дитячий майданчик, ставлять альтанку або вирощують квітник. До мінусів одноосібного заміського житла можна віднести те, що найчастіше турботи по догляду за нерухомістю лягають виключно на плечі господаря.

Які існують види заміської нерухомості?

У випадках, коли один будинок на два господаря, йдеться про дуплексу, або твинхаусах. Належать такі споруди до бізнес-класу, хоч і коштують трохи дешевше окремо що стоїть будинку.

Деякі забудовники хитрують, і тоді дві частини дуплексу нерівні між собою, одна є головною, а друга – допоміжної. У першій розміщується власник, у другій – обслуговуючий персонал.

Мінусом виступають втрата приватності, загальний земельну ділянку, а також залежність успішної експлуатації будівлі від сумлінності сусідів (своєчасний ремонт своєї половини житла, комунікацій).

Гібрид міського і заміського житла іменується таунхаусом (этатчхаус – для американця, і вилетта – для італійця). По суті, це комплекс, що складається з малоповерхових будинків (не більше 3 поверхів), об’єднаних спільними стінами.

Він розбитий на секції, і кожна з них віддана одній родині. Є окремий вхід і невелику ділянку землі. Лейнхаус відрізняється від таунхауса архітектурою – у кожній секції вона своя…